| teo3D a întrebat:

Eu am o parere despre limba engleza:d. Vreau sa o au si p a voastrawinkingtongue...cine gandeste ca mine normal ca are fundita:X:X

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca inveti limba engleza nu e asa de greu. mie chiar imi place. din clasa 1 pana intr. a 5. a am fost foarte buna la engleza, dar dupa aceea au aparut timpurile alea si m.au derutat. laughing

| ionika17 a răspuns:

Da, si mie imi place engleza foarte mult, poate mai mult ca romana.Si am o porfa super tare de engleza nu as vrea sa se schimbe profa, ca este foarte draguta si tanara, si de treaba

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu stiu

Orice limba e bine venita sa fie invatata.love struck

| Dσℓℓу a răspuns:

Profa mea de engleza e cea mai draguta:X:X o ador.de asemenea consider engleza...pff.super tare...parca in viata mea anterioara am fost profa de engleza atat de mult imi place(incep sa cred sk eu) o ador:X:X:X e sora`mea:X:X:Xa doua mea limba dupa romana:X:X:Xhappy:X

| teo3D explică:

C draq la toata lomea ii plc englezacrying. Dc? eu anul asta merg in turicia cu un proiect si habar n-am limba engleza. Vb engleza d ma dor mainilelaughing...crying