| Alexutza_5599 a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa alegeti intre prietena voastra cea mai buna si baiatul pe care il iubesti si ti mult la el practic iubit ce ati face? care ar fi algerea voastra?:X dau fundita:X:Xhappy nu este cazul meu... dar vreau sa stiu:X

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Pai nu cred ca as putea alegebig grin...Nu stiu dar daca as fi in aceasta situatie si iubitul meu m-ar pune sa aleg intre el si prietena mea l-as face sa inteleaga ca nu ma poate pune sa alegstraight facePt ca el e iubitul meu si tin la el, iar ea e prietena mea care e mereu langa mine!

Deci:XNu as putea alege:XDe fapt da...pe amandoi:X:X:Xhappy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe niciunul. Daca vor sa plece exista "exit". Sunt capabila in orice moment sa leg prietenii si libera sa imi caut dragostea. N-am sa-mi tai venele ca nu am prieteni si nici nu am sa ma arunc de pe bloc ca el ma inseala cu una.Am trecut demult de etapele astea

| Libelle a răspuns:

Iubitul.
nu se compara ce simt pentu el cu ce simt pentru prietena mea cea mai buna.
eu nu pun mare pret pe prietenie, stiu ca nu va tine pe veci, si decat sa sufar o gramada ca nu-l am pe el mai bine renunt la o pritena care odata si-odata tot se va dovedi a fi ca toate fetele.fiecare pe interesul ei, iar cand e vorba de mine, ma da la o parte.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Eu as alege-o pe cea mai bun prietena.Pentru ca ea e alaturi de tine in tinerete, si la batranete, iar prietenul... dupa altul, tot altul vine...De ce sa pierzi prietena cea mai buna? La urma urmei tot o sa-l fie pierdut pe prietenul"iubit"winking
O prietena buna, ramane mereu.Sa nu uitihappy

Bafta si sper ca te-am ajutat.

| Adela50 a răspuns:

Pai eu as alege-o pe prietene mea.Prietenie este de o viata, dar iubitul nu.

| Ana a răspuns:

L-as alege pe iubitul meu

| Stella a răspuns:

Prietena mea cea mai buna...pentru ca iubitul te poate orivand parasi si cu prietena ramaihappy

asta e parerea meawinking

| xo9ox a răspuns:

Sunt baiat. si as alege prietenahappy iubita

| kiss2 a răspuns:

Pai ...amandoi sunt foarte dragi pentru fiecare adica si iubitul dar si prietena cred ca asi alege prietena pentru ca ea este alaturi de mine si merg pe zicala'' sunt multi baieti in lume''

| kiss2 a răspuns:

Dar totusi...nu prea se poate alege...

| crystyny a răspuns:

As discuta cu amandoi le-as spune ca-i iubesc pe amandoi si ca am nevoie de ei langa mine. Daca pe iubit l-as cunoaste de mult timp l-as alege pe el si daca as sti ca si el ma iubeste la fel de mult sunt sigura ca in timp ar intelege si prietena mea si ca s-ar rezolva situatia.

| Nicoleta_4318 a răspuns:

Si eu am avut o situatie nu tocmai placuta.Prietena cea mai buna s`a indragostit de baiatul pe care il iubeam eu.Atunci amandoi m`au pus sa aleg.Eram confuza si indecenta.Dar am ales cea mai buna prietena.Deoarece nici`un baiat nu are timp sa te asculte, sa-ti dea sfaturi, sa discutati.Insa o prietena are totul timpul din lume.As spune sa o alegi pe cea mai buna prietena.Deoarece baiati ca ei gasesti pe tot globu`, insa cu o prietena e mai greu.Te pupic si ai grija la alegerea ta.:X:X:X