| ionica311 a întrebat:

Eu cand ma masturbez rezist 15 minute,
Daca dau repede rezist 6 minute iar daca dau mai incet 15 minute.
Cum e mai convenabil?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-ti faci o prietena. Cel mai convenabil. Masturbarea e buna dar cat mai rar. Daca o tii tot asa, nu o sa ti se scoale cand vei avea unde sa o bagi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parca esti in piață la tarabă si vinzi ceapă care este mai convenabil? Convenabil la ce, pentu cine convenabil? dai o labă doar nu vinzi gramul de aur. Convenabil este sa numai faci deloc.

| corbulalbrosu a răspuns:

FOARTE, FOARTE incet. Procedand asa vei fi in dublu castig :
-- mai multe minute de placere,
-- in mod cert, NU iti va obosi bratul
Spor la lucru bine facut. Sanatate! big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu iti convine nici unul din timpii pe care i-ai prezentat, lasa laba si gaseste altceva sa faci, folositor tie.

| Sofer a răspuns:

Mai convenabil e sa gasesti o fata sa o faci.

| alina2k18 a răspuns:

Cum e mai convenabil?
6 minute!
De ce?
Nu iti amorteste manawinking
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai da laba, pompează gagici ca vremea pooli trece.

| KR0NSTADT a răspuns:

Mai convenabil este să începi să fwți ceva, altfel ajungi la Bălăceanca, cu brațele blocate și testiculele secate. laughing

| bogdanmanevra a răspuns:

Pai, nu te costa nimic deci asta e o intrebare capcana, prin urmare ambele variante sunt corecte.

| GigelManelistu a răspuns:

Nu stiu frt eu ma joc metin