| sandra94 a întrebat:

Eu cu un an in urma m-am schimbat cu traiu in alta localitate mam cunoscut un baiat am fost impreuna timp de un an s-a intamplat asa ca ne-am despartit suntem despartiti din cauza ca ne-am certat dar problema e ca eu foarte repede ma inervez si nu ma pot controla si i-am zis niste cuvinte care erau adevarate dar el s-a suparat eu i-am cerut scuze de tot si incerc sa ma corectez incerc sal intorc dar nici de cum nu doreste sa ne impaca nu stiu ce sa mai fac ca sa fim impreuna nu stiu cum sa mai procedez il vreau foarte mult alaturi il iubesc enorm de mult dar nu stiu cum sal intorc inpoi

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intrebare nu ai pus. In viata sunt si greseli pe care nu le poti repara.

| vlad89c a răspuns:

Intreaba-l daca vrea sa mai fiti impreuna, si spune-i ca regreti sincer tot ce ai spus.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca te iubeste te va ierta! asta e filozofia iubiri, daca nici in ruptul capului nu te mai vrea nu mai insista, iar daca el simte ca te iubeste si chiar nu are rost sa se supere pe atat se va intoarce singur inapoi! dar si tu daca iti doresti asa de mult lupta si nu renunta, dar totul cu o limita!

| sandra94 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Am vorbit cu el si imi spune ca ma iubeste dar nu ma poate ierta

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru sandra94):

Crede-ma cand iubesti cu adevarat ierti si daca te inseala, si eu o data m-a chemat un baiat in oras, si i-am zis sa ma lase in pace ca am prieten sa isi vada de treburile lui, si atunci a tot insistat, am acceptat sa ies cu el si i-am zis in fata sa ma lase in pace si asa a facut, dar din pacate iubitul meu a aflat si nu ma vrut crede ca de aceea am mers cu el (sa ii zic sa ma lase in pace) si uite asa ne-am desp, dar intr-o singura zi el l-am adus inapoi la mine, si m-a iertat! deci uite ca se poate, prietenul tau vrea sa fiti desp din cauza ta sa nu sa simta el vinovat pentru despartire! lasa-l in pace l-ai cam rugat mult sa se intoarca inapoi, daca el vrea asta se intoarce si fara sa il rogi! te rog scriemi in mesaj secret ce i-ai spus de l-ai suparat!