| pinkypuff a întrebat:

Eu il iubesc enorm dar din pacate el nu, nu stiu ce sa mai fac cred ca de 2 ani sufar dupa el,toti spun ca ne sta bine impreuna, chestii, chestii..nu stiu ce sa mai fac..nu e o intrebare cred vreau dor sfaturi nu stiu...pur si simplu vreau sa spun cuiva dar nu pot.cryingcrying

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Salut pinkpuff.
Deci daca acel baiat nu te vrea nu trebuie sa il obligi. Nu vei face nimic asa. Nu poti forta omul sa te iubeasaca. Gandeste-te tu cum ar veni un tip pe care nu il placi la tine. Eu sunt sigur ca nu vei vrea sa fii cu el. Cam asa e si aici.
Mi-a placut si mie de o tipa dar ea avea deja prieten. Si am zis "trebuie sa o uit"
Am sters`o de la prieteni de pe facebook, ID de mess si nr de telefon. Iar apoi punctul culminant este atunci cand trebuie sa te indragostesti de altcineva. Cand te indragostesti de altcineva vei uita complet de ultima persoana. Parerea mea.
Ai grija ce faci, cum am spus nu trebuie sa il obligi sa fie cu tine. Incearca sa il uiti cum ti-am scris eu. Succeswinking
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

4 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Pinky, gandeste-te ca pe planeta asta sunt oameni care traiesc intr-o mizerie crunta, oameni care s-au nascut cu handicap sau sufera de boli necrutatoare. Aia sarmanii nu-si mai bat capul cu astfel de dileme, non-existentiale.

Pune-te pentru o secunda in locul lor si ai sa vezi c-o sa-ti treaca.

Dar ca sa-ti dau si un raspuns mai pe subiect, mie imi pare ca pe tine te incanta mai mult parerea celorlalti despre voi in calitate de cuplu, si ca vezi frate va sta bine impreuna, decat faptul ca tii cu adevarat la el.

| pinkypuff explică (pentru GeosBIOS):

Crde-ma tin la el cu adevarat dar cand ceilalti spun chestii din astea parca doare si mai taresad

| Pufuletmic a răspuns:

O sa treaca!

| Kailyn a răspuns:

Exact asta e si situatia mea. De fapt e putin diferita.
1. Distanta mare... crying
2. Nici nu stie ca exist crying sad
Si nu pot sa il uit.