| CristinaUrsache a întrebat:

Eu iubesc un baiat. Pe el il cheama Adorian. Este de varsta mea. Cum sa ii spun ca il iubesc? Chestia este ca sunt o fire timida. Cum sa fac? Ii spun me messenger sau direct? Baieti ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu nu sunt baiat,dar te pot sfatui oarecum,daca vrei sa i spui ca l iubesti,o poti face prin alta metoda,trimite i un msg pe tel lui mobil,in felul asta nu vei fii nevoita sa i spui in fata,mai ales ca esti timida.
Nu sunt de acord sa i scrii pe mess,desi la prima vedere tii s ar putea area ca e la fel ca pe tel,dar nu e asa.
Ca un sfat,poate o sa ti dispara timiditatea asta,a spune partenerului tau ca l iubesti,cred ca e cel mai frumos lucru,pe care il apreciaza,pe care si l doreste,iar daca mai completezi si cu un zambet cald,sinceritate,incerdere,prietenie,ai spus totul.
Se va simti mandru de tine,nici nu ar avea cum altfel,a i spune ca l iubesti, nu e o rusine, din contra!
Sa aveti sarbatori fericite si tie iti doresc sa fii puternica si sa crezi ca nimic nu te poate dobori, iar timiditatea s o ignori!
T pup!

| CristinaUrsache explică (pentru AIRIUS):

Iti multumesc!happy

| AIRIUS a răspuns (pentru CristinaUrsache):

Si eu. pentru funda!
Ai grija de tine si sarb fericite!

3 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Pai Cristina. Spune-i in fata, e cel mai bine, asa are si ocazia sa te sarute [ sau sa te plezneascalaughing ] smug spune-i gen ''Auzi, eu tin la tine...''batting eyelashes O sa reusesti;* GoodLuck!