| ionif a întrebat:

In clasa am un coleg foarte enervant, de exemplu vorbeste despre sex, rade ca prostul etc... Daca vede pe cineva zice uite cum face, si daca vrei sa ii zici ceva rade.Am incercat sa-l ignor! El enerveaza pe toti si se da prietenii la toti dar pe la spate ii barfeste. Ce as putea sa fac deoarece ma enerveaza la culme?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca nu mai esti amic cu el.

| Minks a răspuns:

Ignora-l.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Dai doua'n bot si se calmeazalaughing
Am si eu un coleg la fel de enervant.
De cate ori te enerveaza dai doua palme.laughing

| DeDeSimplu a răspuns:

Ignora'l in continuare...sau incearca sa discuti cu diriginta/dirigintele despre astawinking

| DeDeSimplu a răspuns:

Ignora'l in continuare...sau incearca sa discuti despre asta cu diriginta/dirigintelewinking

| Sk8er12311 a răspuns:

Poi nu l baga in seama...