| Nisi a întrebat:

Eu mi-am gasit prima iubire! Dupa ceva vreme el ma-a dezamagit.am incercat sa-l inlocuiesc cu alt baiat, dar nu am reusit nu pot sa mi-l scot din minte! de ce e asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca il iubesti sincer.
Eu nici dupa 4 ani nu am putut sa imi iau gandu de la primul iubit, pe care il iubeam extrem de mult si il iubesc.
Nu ai cum daca il iubesti, eu nu am renuntat sa cred ca ne putem impaca, si uite ca ne'am impacat dupa atata timp happy.

2 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Persoana respectiva se afla inca in mintea ta pentru ca a reusit sa te impresioneze. Cu timpul vei reusi sa-l uiti.

| ali_8949 a răspuns:

Ca al doilea nu a fost la fel de bun ca primul? ori cand erai cu al doilea, te gandeai in trecut- traieste in prezent. Ce a fost s-a terminat, asa ca incearca sa te adaptezi incet, incet la ce e acum pe moment.