| emma_8250 a întrebat:

Iubesc un baiat de aproape un an si deja nu mai stiu ce sa facsad pur si simplu nu mai pot am incercat orice sal am si nu am reusit iar cand l-am avut nu dura mult si mereu se gasea cineva sa ne desparta si era enervant iar acum cand numai stiu cum sa-i zic ca chiar am inceput sal iubesc si as face orice sai arat este prea sec cu mine si am impresia ca nici nu vrea sa-mi vorbeasca. si imi e foarte greu ca nu pot sa mi-l scot din minte va rog ziceti-mi ce sa fac sa pot sa-l uit macar pentru o clipa crying

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca ai facut atatea.mai sunt o gramada de baieti care au nevoie de iubire. din cate ai spus acel baiat nu te merita.lasa-l sa se duca linistit.ai fost prea buna pentru un om ca asta