| ionela79burta a întrebat:

Sunt virgina și pentru prima data am dormit cu prietenul meu căruia i-am masat penisul și mi s-a părut mic și subțire, abia l-am găsit în pantaloni, dar el susține că îl are de 24 cm. E posibil asa ceva sau faptul că era lumina stinsă și nu l-am văzut, a fost doar o impresie greșită ori minte el? Menționez că am mai cunoscut un alt băiat înaintea lui care a încercat să mă dezvirgineze dar nu a reușit, acesta avându-l considerabil mai mare. Ne vedem foarte rar și până la următoarea întâlnire când am să i-o masor, vă cer vouă părerea.

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu l-ai masat bine. Sau poate chiar il are mic. Data viitoare spune-i sa vina cu unul mai mare.

| Evolution a răspuns:

Sunt sigur ca vei gasi pe TPU pe cineva care citeste in stele sa iti zica tie raspunsul...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar sa te duci cu ruleta. Si zii ca penisul nu se masoara incepand cu cu.rul

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric minte!

| Freya1 a răspuns:

laughing 24.
Iti insulta inteligeanta.Acuma poate nu a avut erectie de aceia parea asa mic, da banuiesc ca sti cum arata sau se simte o p...a sculata ca sa faci diferenta daca ....in fine 24 nu are cum sa aiba oricum.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa aiba el dreptate. Poate, la urmatoarea intalnire iti vei da seama daca are sau nu dreptate.

| Hammurabi a răspuns:

laughing Dacă ar fi avut-o de 24 cm, crede-mă, ți-ai fi dat seama și îmbrăcat și dezbrăcat și pe întuneric și pe lumină și călare și pe jos... rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

Acum poate minte dar pentru tine ca virgina trebuie sa fie mai mic daca vrei sa ai dureri mai mici.

| GoldenZenith a răspuns:

Poate se referea la 24 de mm.

| HadesSs a răspuns:

Cica la urmatoarea intalnire am sa i-o masorlaughing)) hai ca am ras pe burta dar si faza cu 24 e tot de raslaughing) si dupa ce o masori daca e prea mica ce faci nu te mai f...ti cu el?laughing)) Sunteti de belea

| Hammurabi a răspuns (pentru HadesSs):

Haaa... pe bune, eu aș sfătui-o să-i zică : "Ce e asta mă? Fugi cu ea de aici și vino cu aia de 24. " rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru Hammurabi):

Ea vrea una de 24 si nu cred ca poate face fata nici la aia de 16 a lui baiatul ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea ta pentru el consta in marimea organului genital? Intr-o relatie nu trebuie sa conteze asa ceva, ci doar iubirea si respectul reciproc!

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să nu exagerăm... laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sigur ca nu stie sa faca diferenta intre sex si dragoste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Iti dai seama...cred ca nici 15 ani nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, n-ai zis tu că era întuneric?
Poate era degetul mic de la piciorul stâng.

| 90210 a răspuns:

Crede-ma o gaseai repede daca avea 24 de cm? Marimea normala a unui penis al unui barbat din Romania variaza intre 12cm-15cm. Sunt cazuri rare in care e de 24cm. Te minte

Răspuns utilizator avertizat
| b889max a răspuns:

Clar de mintit minte! dar nu marimea conteaza! si de asta iti vei da seama in timp! sfatul meu este sa nu pui accent asa mare pe lungime grosime!

| lceamaitare a răspuns:

Să îmi spui și mie când reușești să afli. Mă confrunt cu o problemă similară.