| Aliiinutsaaaa a întrebat:

TPU, am 18 ani iar iubitul meu are 27... Trebuie sa spun ca inainte sa fie cu mine a avut o relatie de 8 ani cu o fata... iar pe mine ma deranjeaza ca dupa 8 ani ei mai pastreaza legatura, ea l.a sunat si el i.a inchis cand era cu mine... si bineinteles ca am facut urat cand am vazut... si el a spus ca n.ar face nimic care sa ma afecteze si ca ma asigura ca intre ei s.a terminat totul de cativa ani... as vrea niste sfaturi... Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La diferenta de varsta dintre voi era de asteptat. Tipa cred ca este mai aproape de varsta lui. Datorita tie scapa de depresia pe care o are dupa despartire. Apoi se va intoarce la ea.

| MskDesign a răspuns:

Lasa-l! Daca te iubea cu adevarat, nu o mai cauta pe cealalta.Probabil te vrea doar pentru satisfacerile lui personale.

| Meez a răspuns:

" am 18 ani iar iubitul meu are 27"
Lasă-l.