| Deyush a întrebat:

Eu nu mai sunt virgina de 1 an. Acum am un prieten care este virgin sunt cu el de jumate de an si as vrea sa o facem dar nu stiu cum sa'i spun. El stie ca nu mai sunt virgina dar nu a dechis niciodata subiectul. Cum sa'i spun ca vreau?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, e cam devreme sa faceti dragoste si s-ar putea ca el sa nu vrae doar sex, fara implicatii. Poate te iubeste si vrea sa astepte momentul in care ati putea face dragoste, mai ales ca pentru el ar fi prima data si ar fi chiar pacat sa fie doar ceva mecanic, fara dragoste. Eu ti-as sugera sa mai ai rabdare pana relatia se va consolida si veti ajunge in momentul potrivit.

| cOnTexT a răspuns:

@Brigaela, nu e prea deveremewinking mai ales ca ea nu mai e virgina... pfff nu mai 94'toamna...
Pai... eu de ce nu nimeresc fete ca tine? laughing... in fine. cheama-l la tine. si mai departe ai si tu capusorhappy

| tzintzi a răspuns:

Depinde de cat timp esti cu el, iar daca esti de mai putin de 1 luna si ti la el, eu zic sa nu-i spui ca poate iti da gara (eu cel putin asta as face).

| gabytzuku a răspuns:

Il sperii daca e finut si nu a dechis subiectul dar excita-l, saruta-l nu stiu ceva care sa ii "scoale" simturile si apoi ziceti-va gretosenii din astea de dragoste(aline si ETC) ca asa ii dai speranta, poate chiar curaj asa ca incearca cat se poate de finut fara s fii salbatica(al doilea contact se leaga deja de pat de fericirelaughing)

| Dyva_1008 a răspuns:

Arata-i...