| elutzza_5346 a întrebat:

Eu si cu cea mai buna prietena a mea iubim acelasi baiat. dar ea acum s-a pus impreuna cu el, iar eu sufar foarte mult.nu stiu ce sa afc pentru ca il iubesc emorm si nul pot uita deloc. ajutati-ma VA ROG

Răspuns Câştigător
| galileo a răspuns:

Ceau, timpul va rezolva totul. Ceea ce simti tu in acest moment se numeste pasiune, si va disparea in timp. Atat tine pana descoperi pe altcinevawinking. Daca prietena ta a stiut ca si tie iti place de acea persoana si totusi s-a cuplat cu el...atunci poti linistita sa nu o mai numesti prietena.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca toti 3 sunteti prieteni...
Ai auzit de "menage en trois"? Incearca!
Daca reusiti, nimeni nu se va supara!
Daca nu, asta este, iti cauti altul...

| nicky a răspuns:

Cred ca alegerea lui a fost facuta, nu-ti ramane decat sa-l uiti si sa mergi mai departe.

| cribus a răspuns:

Cum adica s-a pus impreuna cu el? esti sigura ca e prietena ta CEA MAI BUNA? SA NU TE SUPERI PE MINE DAR TIMPUL VINDECA TOATE RANILE...

| mioara a răspuns:

Incearca si gasesteti jumatatea si uital

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?
Fii sigura ca in scurt timp o sa-ti treaca.Gaseste altulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca el a ales-o pe prietena ta, inseamna ca tu nu ai loc si atunci nu te poti supara nici pe prietena ta si nici nu are rost sa suferi. Mai bine da ochii roata ca precis este unul timid care te place si nu are curaj sa te abordeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nush incearca sa intelegi si eu am trecut prin asta si ne-a lasat pe amadoua pentru alta mai mare cu 3 ani ca el lassal uital de tot