| nicoleee30 a întrebat:

Eu si iubitul meu am incercat sa facem dragoste. Insa, fiind amandoi virgini ne-a fost foarte greu, prima partida fiind un real dezastru.De la prima partida, adica acum 2 luni nu a mai spus nimic despre sex, desi inainte sa incercam isi dorea foarte mult sa ne incepem viata sexuala. Mi-am facut curaj sa-l intreb ce se intampla? Are pe altcineva sau de ce evita momentele intime. Si el a spus ca prima data nu i-a placut deloc, a fost foarte naspa si ca i-o taiat tot chefu. A mai spus ca o fost foarte naspa si ca mi-a curs sange.A spus ca nu este pregatit pentru acest pas, dar ca intr-o zi, cand va fi pregatit, o vom face.Ce sa inteleg eu din asta? crying Sfaturi, va rog sad Multumesc! Funda

9 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Eu spun sa-l mai lasi sa creasca pe prietenul tau.

| VanillaBl a răspuns:

Sau sa gasesti altu experimentat laughing

| Chrisa28 a răspuns:

Sa astepti!

| Vasile_Cristi_1976 a răspuns:

Trebuia sa gandeasca din prima mai profund, acum este prea tarziu, tu nu mai esti iar el cauta alta! sorry

| nicoleee30 explică (pentru Vasile_Cristi_1976):

Cum adica cauta alta? sad

| Vasile_Cristi_1976 a răspuns (pentru nicoleee30):

Daca spui ca s-a intamplat, iar acum se gandeste ca nu este ffffff pregatit, poate vrea altceva

| Vasile_Cristi_1976 a răspuns (pentru nicoleee30):

Sincer niciun barbat nu renunta asa usor la o femeie, ori are o frustrare mare de neputinta, ori este smecheras
si vrea altceva

| Potco a răspuns:

Faza e ca daca si el era virgin poate ii este frica, poate s-a speriat, cea mai usoara metoda sa il faci sa isi revina este sa ii dai o carte despre sex, sau sa cauti ceva pe internet si sa ii spui sa citeasca! Fundita?

| CozmaLucian a răspuns:

Mda il inteleg si pe el si pe tine faptul ca tie tea curs sange este ca la orce fata virgina care incearca pentru primadata el ar trebui sa te inteleaga si daca vrea o relatzie mai lunga cu tine sa fie mai tandru si mno daca te-am ajutat cu cv da-mi funda