| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, e de aceeasi varsta cu mine, vorbim des pe mess si se leaga de orice mica chestie pe care o postez pe facebook sau de statusurile de la mess. Problema e ca eu am fost impreuna cu cel mai bun prieten al lui o luna, dar nu a mers deloc relatia, iar el stie ca nu l-am iubit. Mi-a fost alaturi mai mult el decat presupusul meu prieten si asa m-am indragostit. Cum pot sa ii dau de inteles ca imi place? Credeti ca se teme de ce va crede prietenul lui/fostul meu iubit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna ca se leaga de cel mai mic detaliu? dezvolta daca doresti

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica daca distribui o poza pe facebook ma intreaba totul acolo despre ce e vorba, de ce vreau aia, de ce fac ailalta. Daca ii spun ca nu imi place sau imi place ceva, imi posteaza pe wall acel ceva, daca am un status pe mess la fel se leaga de el, ca de ce e asa, ca vrea si el si chestii. Daca intelegi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e bine, e genul de persoana care vrea sa faci numai ca el, ai grija

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa stai mai mult cu, sa il contactezi mai des, iar asta ii va da de inteles ca il placi.

| lulugabi a răspuns:

Du-te pe mess si ii zici ca vrei sa ii spui ceva si ii zici mie a inceput sa imi placa de tine...