| Anonimus199234 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am jucat, ne frecam unul de altul prin lenjerie, nu am avut contact sexual, ea este virgina...i-a intarziat ciclul menstrual chiar daca nu il are regulat...eu nu mi-am dat drumul cand ne provocam placeri si isi face griji ca ar putea ramane insarcinata. Este posibil? Eu zic ca nu..si prin aceasta postare vreau sa o linistesc ca este o simpla dereglare hormonala...

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul descris de tine orice posibilitate de a se forma o sarcina este absolut IMPOSIBILA. O sarcina poate lua nastere doar in anumite conditii care trebuie sa se petreaca strict obligatoriu.

| Emilian65 a răspuns:

Daca s-a intamplat asa cum zici tu, nu este posibil sa ramana gravida.

| sofisis a răspuns:

Of...prin haine nu se ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| Chrlls a răspuns:

Normal ca nu. Cum sa ramai gravida daca n-ai avut contact.
Cati ani ai de nu stii asa ceva? 10 ani?