| simonamaria a întrebat:

mi-a intarziat ciclul menstrual cu 15 zile...am 18 ani, insa nu am avut niciun contact sexual, prietenul meu a venit peste mine dar eram imbracati si in plus nu s-a udat sau ceva de genul...care ar putea fi cauza ma gandisem la o dereglare hormonala dar de la ce sa fie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate fi si o dereglare/o raceala/stres/infectie.
dar fara un consult nimeni nu poate sa iti ofere un raspuns concret.cel mai bine faci o vizita catre medicul de familie si apoi catre cel de specialitate.
O zi frumoasa sa aihappy

| simonamaria explică (pentru caramela):

Multumesc,la fel si tie!

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Este posibil sa fii racit sau iti intarzie doar

| GeorgianaEuu a răspuns:

Pai daca ti-a intarziat 15 zile, trebuie sa mergi la medicul de familie.El iti va spune ce s-a intamplat sau te va trimite la un medic de specialitate.

| Lya15Bya a răspuns:

Du-te la un medic!