| niko018 a întrebat:

URGENT am si eu nevoie de cateva sfaturi..Pe 17 aprilie am avut primul contac sexual neprotejat...nu si-a dat drumu in mine, dar ciclul menstrual trebuia sa imi vina pe 2 mai si inca nu mi-a venit.(si imi e putin rau adica am o stare de greata.) sincer chiar imi fac griji sper sa ma jutati cu un sfat...as putea sa fiu insarcinata? cate sanse sunt? Sau este doar o dereglare hormonala tinand cont ca nu aveam ciclul regulat?

Răspuns Câştigător
| Isabellpink a răspuns:

Ca sa fi sigura 100% mai bine mergi la farmacie si iti cumperi doua teste de sarcina pentru ca si acestea se insala cateodata dar cu 2 poate aflii :*

| niko018 explică (pentru Isabellpink):

Mi-am luat un test chiar azi a si a iesit negativ...o sa imi mai fac unul maine... oricum m-am mai linistit un pic dupa ce am vazut rezultatul :X

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice contatc sexual neprotejat poate duce la o sarcina. Du te si fa ti un test iar data viitoare fa-o cu cap si protejeaza te.

| k_7073 a răspuns:

Eu cred ca ai dat de dracu, zilnic sunt 5 ca tine, poti ramane insarcinata si fara sa-si dea drumul in tine.
Unde naiba va e capul? de ce pana mea credeti ca s-a inventat prezervativul daca tot ce trebuia baiatul sa faca e sa isi dea drumul altundeva, gauri sunt atatea

| Andutsssaaaa a răspuns (pentru k_7073):

Ai dreptate, gauri sunt destuleelaughing)

| Andutsssaaaa a răspuns:

Incearca sa iti iei un test de sarcina, sunt si cu 5 lei.El iti va confirma mult mai bine si inteligent ca si noi.Bafta si daca cumva esti insarcinata sa nu faci in nici un caz avort!:-x

| niko018 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri