| cicika a întrebat:

Buna la toti! Lume as dori niste idei de a incepe o scrisoare de dragoste adresata iubitului,sau macar niste vorbe de dragoste, am nevoie de fiecare parere, va rog mult ajutati-ma, va dau Funda! Vreau o scrisoare sa-i scriu iubitului si nu ca apelez la voi pentru ca nu stiu ce sa scriu pur si simplu vreau sa ma inspir! va rog mult! Fundaaa:*:*

Răspuns Câştigător
| monutza90 a răspuns:

Dragul meu iubit/iubi/ingeras vreau sa iti spun ca tu esti totul pentru mine.De cand te-am cunoscut zilele imi sunt mai senine, simt ca traiesc.Cu tine sunt cea mai fericita... vrei sa continui sau te-am inspirat de ajuns? happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uita-te aici, o sa razi, o sa plangi, dar cu siguranta, te vei inspira!
http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Scrisori-de-Dragoste/

| SyndicateX a răspuns:

Nu am idee sa iti spun ce sa scrii, pot sa iti spun ca faci un gest frumos, sa faci inimioare pe ea si sa o parfumezi.Succes cu scrisoarea.

| cicika explică (pentru SyndicateX):

Mi-a placut raspunsul tau, a fost ceva mai original chiar daca nu mi-ai dat raspuns la intrebare oricum m-ai ajutat cu idea cu parfumul! Dar tu ce spui sa scriu pe o foiae alba sau sa-i dau o nuanta?