| nicoleee30 a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem aman2 virgini si am dori sa ne incepem viata sexuala. Am mai incercat odata, dar de fiecare data cand incearca sa introduca penisul in vagin, el aluneca in jos. Adica niciodata nu intra in gaura si ramane acolo. Ceva sfaturi. Va rog :* Funda.

Răspuns Câştigător
| bibee22 a răspuns:

Prima data nu e ceva usor.sa incerce sa il tina cu mana si incet o sa ramana. Pana se "sparge gheata" e mai greu happy (la tine ma referhappy
Iar daca sa zicem ca el nu se prea pricepe...ia tu situatia in maini pentru ca tu te cunosti cel mai bine happy
Emoti mari, asteptari mari! happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UNcopac a răspuns:

De cate ori o incercat? spune-i sa nu se dea batut, sa mai incerce pana intra. Daca nici asa nu merge zii sa incerce cu picioru, poate daca isi baga picioru va reusi.

| Azµre a răspuns:

Pai.daca o faceti pe intuneric ori aprindeti lumina sa vada unde baga penisul ori o lanterna daca va este incomod cu lumina aprinsa laughing... daca nici asa nu merge sa-si cumpere GPS sigur nu va da gres.

| defibrilator a răspuns:

Haide ca iti deschid eu gaura ca apoi sa stea acolo

| Alex_Dobrescu_1987 a răspuns:

Probabil face special, vrea sa-ti impinga lutul la mal.