| doarEu001 a întrebat:

Eu si prietenul meu tot incercam sa facem dragoste dar fara rezultate... e a 7a oara si inca nu a intrat si ma doare ingrozitorstraight face am 18 ani jumatate el este ceva mai mare si are ceva experienta; mi-a spus ca nu s-a "chinuit" cu o fata atat de mult cum a facut-o cu mine.intr-adevar m-a luat usor de fiecare data dar e frustrant si pentru mine pentru ca imi doresc acest lucru si nu potstraight face solutii?

Răspuns Câştigător
| Maria147258 a răspuns:

Un preludiu perfect te va ajuta foarte mult. Asa am fost si eu la inceput, curgeau apele pe el saracul...Nu-ti fa griji, e din cauza ca ai himenul foarte elastic si nu se rupe niciodata complet :*. Eu si acum, dupa 2 ani de viata sexuala. daca 3 luni nu fac nimic, la urmatorul act sexual, ma simt ca o virgina.

De tot ce ai nevoie este un preludiu perfect.
Daca, in timpul preludiului, reusesti sa descrii senzatii si atingeri, gradul excitatie va depasi cotele normale. Pentru un plus de eficacitate, evitati sa va atingeti partile intime (organele sexuale) si sa va concentrati asupra zonelor erogene mai putin vizate de obicei (gatul, bratele, abdomenul)...saruturi pasionale si mangaieri. El trebuie sa te stimuleze oral NEAPARAT, mai ales ca esti virgina. Ah, uite ce am mai incercat eu, dar ramane intre noi laughing uitati-va la un film porno dezbracati. In timpul "capodoperei" puteti sa va atingeti, de fapt e preferabil sa o faceti. Cam asta a fost, nu e nimic complicat si nimic din ce nu puteti face. MUULTA BAFTA! aaa p.s.: inainte de penetrarea oficiala, sa incerce sa te relaxeze cu un singur deget, apoi cu doua. cand te-ai obisnuit... distractie placuta! sper ca nu am fost plictisitoare si ca iti va fi de folos blushing

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca cu un baiat de varsta ta sa o aiba mai mica, poate asa nu te va durea tare asa cum patesti cu acest individ.

| Maria147258 a răspuns (pentru mgtow):

Cum poti sa-i spui asa ceva unei fete virgine? laughing

| mgtow a răspuns (pentru Maria147258):

Poate asa nu o va mai durea tare daca e un baiat cu alte conditii fizice (asa cum am zis inainte).

| Jony123 a răspuns:

Sfaturi: daca sti ce e ala preludiu(daca nu cauta pe google informatii neaparat), deci preludiul-lungitil. Poti sa ii spui prietenului tau sa iti faca sex oral (sa te linga mai pe romaneste) ca sa se mai deschida gaurica.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| pink10 a răspuns:

Hehe, asa pateam si eu acum vreo 5 luni straight face Mare panica a fost...Asa cum a spus cineva mai jos, primul pas spre largire este flosirea degetelor happy Mai intai unu, dupa 2 si dupa 3... Dupa ce intra 3 cu usurinta incearca cu penis si lubrifiant happy
Stai linistita, nu esti singura big hug
Daca vrei sa aflii mai multe da'mi un msj pe privat! :*

| T4ny4 a răspuns:

Sa incerce cu degetele pentru inceput. Apoi cu "dansa" laughing luati-va lubrifiant de la Durex, e f bun!

| undercovergirl a răspuns:

Buna,

In primul rand trebuie sa scapi de stresul care te inconjoara. Stiu ca e frustrant sa incerci de atatea ori si sa nu reusesti, mai ales ca spui ca doresti si tu asta, dar poate daca nu te ai mai gandii asa mult o sa vina de la sine. Important este sa nu te inhibi sau sa-ti fie teama iar restul vine de la sine. Acum, de durut o sa doara indiferent ce ai face dar un lubrifiant ar ajuta enorm. Nu este asa scump si daca iti este rusine sa l achizitionezi spune-i prietenului tau. Imi imaginez ca nu te -ar lasa sa suferi.
Succes!

| RicăPăturică a răspuns:

Relaxează-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy
Fir-ar mama ei de treaba...
Lasa-l sa te penetreze, bineinteles gentil (sa nu fie bou!). Se pare ca in ceea ce te priveste este ceva psihologic.
Este un disconfort de moment. Dupa penetrarea totala va trebui sa te lase in pace (stiu sigur ca vei fi o femeie "cu mutre", dupa clipa aia). Asta-i cursul normal. De ce dracu' te compara cu altele?
Daca-l iubesti cu adevarat, il vei lasa sa faca pasul asta. Sincer.
Totul vine de la sine happy
P.P. Sa vezi mai tarziu ce "judo" o sa facetiwinking

| cryss24 a răspuns:

Cheama ma pe mine si se rezolva