| Antonicuta4 a întrebat:

Eu si un baiat ne placem foarte mult dar nu putem inainta cu relatia din cauza unei nebune care il tot urmareste iar eu nu support sa il vad vorbind cu ea chiar daca incearca sa ma apere pe mine sad
Cum sa continui relatia asta?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Inca de la aceasta varsta trebuie sa inveti sa-ti aperi interesul, cu calm si inteleptiune, si uneori, tinand seama ca esti fata, cu multa siretenie. Toate acestea se cultiva in timp!

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incercati sa nu-i mai dati atentie sau sa-i spuneti sa nu mai stea in preajma voastra.

| Melonnn a răspuns:

Buna.

O poti duce la politie sau o poti bate.
ce nebuna.

Poti renunta si la relatie. daca nu e ceva serios!

| Antonicuta4 explică (pentru Melonnn):

Pai am relatia asta de 9 luni si ne placem foarte mult

| Melonnn a răspuns (pentru Antonicuta4):

Pai atunci trage-i o bataie la nebuna