| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa continui linistita relatia inceputa cu un baiat daca sora lui e casatorita cu verisorul meu? suntem neamuri? putem avea o relatie?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sunteti rude si puteti avea o relatie.

| Silvia a răspuns:

Cred ca sunteti oarecum rude prin alianta... dar nu sunteti rude de sange, deci .sigur ca puteti avea o relatie.big grin

| larisa_6959 a răspuns:

Nu sunteti rude de sange, deci poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti rude prin alianta, poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, puteti. Dar oare se va ajunge la nunta?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se va ajunge la nunta...sau...cine stie.laughing dar ziceam asa... k pana la urma si o relatie conteaza.nu neaparat daca suntem casatoriti.

multumesc tuturor care ati raspuns... m-ati mai linistit putin:X

| pufuletz_1191 a răspuns:

Nu sunteti rude stai linistita