| Maxx23 a întrebat:

Eu sunt gay și nu îmi e rușine. happy Sunt băieți gay aici cu care pot să vorbesc? big grin

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Fi sigur ca sunt dar stau ascunși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur sunt.

| Dana2103 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ascunzi in 2020. Intr o lume hipersexualizata fiecare poate face sex cum simte cata vreme nu abuzeaza pe nimeni! Fii mandru caci esti un barbat asumat, nu unul care se ascunde si se da ce nu este!

| Michaeel a răspuns:

Te felicit pentru curajul tau sa spui asta pe un site asa de religios si homofop ca TPU! Respectul meu profund!

| Lawrrrr a răspuns:

Yep

| Maxx23 explică (pentru Lawrrrr):

Te salut happy

| Lawrrrr a răspuns (pentru Maxx23):

Ai insta sau snap?

| Duduchi a răspuns:

Da, e disponibil tactu.