| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 7a, un baiat de a 10 e prea mare pentru mine?

10 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Depinde ca in unele situatie conteaza varsta, daca tu esti minora si el este major, chiar daca nu ii sta capul numa la sex, nu inseamna ca nici nu duce lipsa, si in schimb diferenta de cei trei ani conteaza deoarece, modul de gandire, conceptie, si experienta de viata. bafta:*

| Rockart a răspuns:

Atâta timp cât e un băiat serios şi nu urmăreşte să-şi bată joc de tine, nu.

| BloodyBlade a răspuns:

Nu stiu adica eu am avut o relatie cu un baiat cu 3 ani mai mare ca mine... nu stiu ce sa zic adica daca va placeti sau va iubiti nu conteaza varsta...Bafta

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Nu,este chiar perfect pentr-u tine :*

| anonim_4396 explică (pentru FlorinaGeorgiana):

Iti transmit :*

| blackbird000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu si eu!

| Blackmar a răspuns:

Depinde de baiat, daca el are 16 ani si are minte de unul de 10 ani atunci ar fi bine sa nu te mai uiti la el, dar daca este un baiat serios si cu capul pe umer si maturizat ca pentru varstra lui atunci da va puteti combina dar si fata conteaza si ea trebuie sa fie matura cat pentru varstra ei.BAFTA:X:X

| TheGodKratos a răspuns:

Nu e prea mare pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! De ce sa fie prea mare pentru tine? Va simpatizati reciproc? Care ar fi problema? Doar sa ia grija ca baiatul sa nu vrea doar sex!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu doar am intrebat...problema e ca mie imi place de el, el stie asta.nici macr nu am facu cunostinta,sa ne cunoastem personal, deoarece ne invartim in cercuri diferite(sa spun asa), e aiurea sad