| ziggs a întrebat:

Eu sunt intr-o pauza cu iubita mea din cauza mea,deoarece am vrut sa fiu perfect si mi-a spus ca ea nu il iubeste pe ala perfect, ea il iubeste pe ala de dinainte si sa il aduc inapoi si astazi nu a putut sa iasa afara, deoarece a fost la niste rude si am sunat-o si eu sa vad ce face am vb noi si la sfarsit i-am spus ai grija de tine pa si ea a spus si tu pa si dupa o pauza de 3 secunde a spus amice...ce credeti ca a vrut sa zica cu acest,, amice,, a vrut sa evidentieze ca suntem in pauza sau ce? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,a vrut sa-ti reaminteasca faptul ca sunteti in "pauza".
Si,desi faptul ca ai vrut sa fii perfect era o dovada de dragoste, trebuie sa stii ca fiecare percepe perfectiunea in felul lui personal si nimeni nu ne iubeste pentru cat de perfecti suntem ci pentru cat de imperfecti suntem, pentru cat de reali si adevarati putem fi, cu toate imperfectiunile noastre.
Sper sa va impacati, redevino iubitul ei din primele zile si nu te mai amari pentru o vorba!

1 răspuns:
| Rizer a răspuns:

Da cu siguranta asta a vrut sa-ti aminteasca, acum sunteti simplu: amici.