| DeDeLoVe a întrebat:

Eu sunt sau ma rog eram intr-o relatie cu un baiat. Deala un timp nu am mai vorbit de loc si nici macar nu ne vorbeam sau salutam cand ne intalneam de fapt nici nu prea ne intalneam. Eu asta am vrut sa se intample pentru ca nu mai vroiam sa fiu cu el si nu stiam cum sa ii spun. De cate ori vine in fata blocului la mine se cmporta foarte urat cu fratele meu si nici nu ma baga in seama de aceea vreau sa ma despart de el. Am procedat bine? Se poate lua ca o despartire? Nu-i asa? Va rog niste raspunsuri mai amanuntite... Funda

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Ai facut bine, normal voi nu sunteti un cuplu, nu conteaza cum ii spui, zii pur si simplu ca nu ii place cum se comporta si ca nu te baga in seama, si zii sa nu incerce sa iti zica sa il ierti, bafta

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ai facut bine doar ca trebuia sa ii spui direct, nu asa sa il eviti.
Pa, pa

| Diux96 a răspuns:

E chiar asa de greu ca sa fii sincera cu el?
Spune-i adevarul verde in fata.ca nu iti place comportamentul lui si ca tu cauti altceva.happyDaca nu ai curajul sa ii spui asta fat in fata sau la telefon.trimite-i un mesaj sau pe mess

| MaRyMaRy13 a răspuns:

Probabil ca a inteles de aia nu te baga nici el in seama cel mai bine nu-i vb si gata. Bafta