| pokemondoll a întrebat:

Eu tot visez un baiat de care imi place ffff mult dar e in alta clasa.Ma intreb daca il cam tot visez(e destul de des)sa ma viseze si el pe mine?thinking sau sa ma placa?
Na, cateodata la scoala ne mai privim asa
Mi s-a mai intamplat o data sa visez un baiat in continuu de care imi place si chiar am avut o relatie cu el

Deci, s-ar putea? Sau sa fie doar asa ca creierul meu se tot gandeste la el si...

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sigur e din cauza ca te-ai gandit la el prea mult timp.

| AdY a răspuns:

Tu dai intrebarea si tu dai raspunsul> nu creierul tau se tot gindeste la el dar inima ta. Creierul nu se ocupa cu asa detalii.
Inima iubeste, creierul gindeste

| Isabela96 a răspuns:

Se spune ca visele sunt dorinte sau cosmaruri in cazul tau e clar o dorinta dar nu strica sa te imprietenesti cu el si sa incerci.
Dar daca chiar te priveste cu iubire sau evita sa te priveasca cand vorbeste cu tine inseamna ca te place si puteti da o sansa iubiri voastre
SUCCES

| Oxana_8916 a răspuns:

Salut! eu cred ca tu il visezi atit de des pentru ca el se gindeste la tine inainte de somn! Mi s-a intamplat si mie cind eram in clasa 4-a!happy