| ßirGagaWelch a întrebat:

Exista anumite persoane care nu au butonul "Trimite Cerere De Prietenie" pe facebook, ci doar varianta "Il cunsti pe X, trimite-i un mesaj".
Intrebarea: Ce au facut acele persoane ca pentru aceasta si cum te poti imprieteni cu ele?
P.S. Va garantez ca intrebarea are legatura cu "Dragostea si Sexul:winking

Răspuns Câştigător
| AndySchleck a răspuns:

Pe facebook exista optiune prin care poti alege sa iti trimita cerere de prietenie doar prietenii prietenilor tai. Deci daca el are setat asa ceva si nu aveti prieteni comuni atunci nu poti sa i trimiti

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Adică nu-i poți trimite cerere? Am pățit și eu. Cred că e de la confidențialitate, să nu-ți trimită nimeni cerere.

Răspuns utilizator avertizat
| AndySchleck a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Pe facebook exista optiune prin care poti alege sa iti trimita cerere de prietenie doar prietenii prietenilor tai. Deci daca el are setat asa ceva si nu aveti prieteni comuni atunci nu poti sa i trimiti

| Deyutza1039 a răspuns:

Buna, ei nu au facut nimic, au trimis cerere la aceea persoana si de aceea arata asa.

Răspuns utilizator avertizat