| Nick007e a întrebat:

Exista cu adevărat femei nimfomane sau doar un mit?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Există.
Dar de obicei asta e o condiție medicală, o dereglare endocrină.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca exista dar din cauza misoginismuli extrem de mult,societăți, religiei se prefac ca nu sunt, o fata nu se poate exprima sexual ca e numita curva, daca are chef de sex e ipocrita, dar bărbați vor fete de astea dar le face curve, vexi in ce lume traim, eu nu o inteleg.

| Nick007e explică (pentru RAY):

Eu consider o femeie adevărată atunci când face ce simte și spune ce simte și nu trăiește după așa zisele principii. Eu așa femeie caut care sa ii placa mult mult sa facem s2x nu sa se retina sau sa o doară capul seara de seară

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

OhoHo! Cine cu mine s-ancurcat, noaptea l-am mâncat, cântă Tina, o bănățeancă.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Sofer a răspuns:

Posibil sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimfomane nu cred, dar pofticioase de sex sunt o grămadă, mai ales alea cu Pierce in buza/limba/buric sâni/sunt nebunatice. Și deschise cam la orice laughing
Numai că îmbrăcate și tu mai bine, ca arăți că și cum ai fi ieșit de la școala generală. Zic unele că ești minor.

| Nick007e explică (pentru anonim_4396):

Mi-e îmi place să mă cunoască fetele așa cum sunt nu vreau să mă dau alt ceva decât sunt și după să dezamăgesc. Legat de vârstă care fata va dori să mă cunoască va afla și vârstă mea

| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu este mit, chiar exista.

| Nick007e explică (pentru Robertandrei4858):

Și unde găsesc și eu una? Am nevoie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nick007e):

Alea nimfomane nu stau doar cu un singur barbat, deoarece nimfomania este o boală un dezechilibru hormonal care se manifestă printr un apetit crescut de a face sex.

| lulufunny6766 a răspuns:

Da, e o boala

| lusth a răspuns:

Nu stiu daca intra in definitia de 'nimfomana', insa majoritatea fetelor din generatia mea (am 20) sunt foarte fierte pe sex. Mult si des. Unele cu mai multi. Gen mi se pare greu sa gasesti una care sa NU tinda spre nimfomanie, lmao.

| Nick007e explică (pentru lusth):

Vrei și eu o fata așa unde găsesc?