| Miky1 a întrebat:

Mai exista fete nimfomane? I-mi doresc una demult.

Răspuns Câştigător
| Loreddana a răspuns:

In orice? Chiar si in tine?

20 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Si daca se intampla sa n-o mai vrei cum scapi?big grin

| Miky1 explică (pentru irina20):

Nu o sa vreau.

| DNSK a răspuns:

Baga-ti pl in orice, dar nu-n limba romana!

| Jony123 a răspuns (pentru Loreddana):

rolling on the floor)) LoL

| DNSK a răspuns (pentru Loreddana):

Ai vrea sau ti-ai dori?

| Miky1 explică (pentru DNSK):

Daca te uiti la ora postarilor mele, o sa-ti dai seama ca asta se intampla atunci cand ajung acasa, probabil niciodata treaz. laughing

| Loreddana a răspuns (pentru DNSK):

In orice? Chiar si in tine?

| thalyslly a răspuns:

Da si tu esti visul nostru

| Miky1 explică (pentru thalyslly):

laughing A-ti vrea voi.Nuuu,a altora, cu care de multe ori prind rasaritul, pe cand tu i-ti dormi viata

| Miky1 explică (pentru thalyslly):

Probabil esti cea cu brandu' mare din poza..esti visul meu!

| thalyslly a răspuns (pentru Miky1):

Sigur
ti-ai dat seama singur sau ai avut nevoie de ajutor?

| Crucified a răspuns:

Îmi*

| Demonull a răspuns:

O carte de romana nu ti doresti?
iti recomand sa citesti despre CRATIMA!

| Miky1 explică (pentru Demonull):

Daca te uiti la ora postarilor mele, o sa-ti dai seama ca asta se intampla atunci cand ajung acasa, probabil niciodata treaz... laughing

| Miky1 explică (pentru Demonull):

Daca te uiti la ora postarilor mele, o sa-ti dai seama ca asta se intampla atunci cand ajung acasa, probabil niciodata treaz laughing

| Demonull a răspuns (pentru Miky1):

Te cred

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Dupa raspunsurile tale pe TPU se vede ca iti doresti, dar tot la manuela ramai, de ce? prea ai abuzat de ea whistling

| SongokuJR a răspuns:

Dacă găsești una buna, contactaza-ma. laughing

| Captoresque a răspuns:

Unele dintre noi suntem și nimfomane, dar cu siguranță o să ne dispară tot cheful când te vedem pe tine.

| Cyrano a răspuns:

Sunt mai multe ca niciodata! Insa problema e ca sunt curve si prin deductie logica se poate concluziona ca daca vrei una inseamna ca si tu esti un c... Nu crezi?

| Trolozaur a răspuns:

De ce te-ai oprit la i-mi? de ce nu i-mi d-oresc u-na d-emult?