| toygirl a întrebat:

Exista oare dragoste la prima vedere?rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna,
Da, dragoste la prima vedere exista, in special acum in timpurile noastre mai cam toti se indragostesc la prima vederehee hee. Dar aceasta dragoste nu prea cred ca este cea adevarata.winking

27 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! iti doresc s-o intalnesti, ca sa te convingi!

| Bacemi a răspuns:

Exista. Nu e chiar aceea iubire care se cultiva. Aici e oarecum un sens mai diferit. Dragoste la prima vedere insemnand o prima intalnire cu cineva, o prima observare a comportamentului si reactiilor lui. Se poate. Cu siguranta poate fi ceva mai mult decat atractie fizica. Nu poate fi chiar iubire pentru ca nu ai ajuns sa cunosti aceea persoana din toate privintele dar este ceva special.

| SweetCandy a răspuns:

Nu

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da ,exista .

| Arthur a răspuns:

Da. Uita-te la mine. rolling on the floor

| JeSa a răspuns:

Categoric Da!tongue

| madalicious a răspuns:

Da exista. In visewinking

| User a răspuns:

Cre'ca.

| Cryssy a răspuns:

Nu inteleg ce este asa de amuzant. straight face Chiar daca nu prea cred ca poate exista chiar dragoste la prima vedere, ci numai atractie, se pare ca exista.

daniela
| daniela a răspuns:

Da si asta e dictata de destin

mira
| mira a răspuns:

Desigur ca exista. S-au inregistrat atatea cazuri.Important este ca ea sa fie si durabila.

| viatadecacatt a răspuns:

Pai cred ca ' dalaughing.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai daca nu e la PRIMA vedere il mai pui sa treca de cateva ORIlaughing`nu prea cred-adica DRAGOSTE'' atractie alea alea. Dar nu. DRAGOSTE''

| jocnecurat a răspuns:

U crezi in dragoste la prima vedere? Sau sa mai trec odata...

| alina_4026 a răspuns:

Desigur ca exista.Eu m-am indragostit din clipa cind l-am vazut, a fost o dragoste poate prea frumoasa. Ne-am iubit 3 ani si 5 luni. Insa relatia noastra sa sfirsit. Dar oamenii sint diferiti.De la inceput am fost distrusa, am suferit foarte tare, insa timpul lecuieste rana.Eu m-am convins pe pielea mea ca dragostea de la prima vedere este cea mai dulce si exista.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da...am trecut prin asa ceva happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce fel de dragoste e aia la prima vedere? De cat de bombat are dansa curuletzul, sau ca are mai nou 3tzatze?

| Adya20 a răspuns:

Desi sunt la faza in care nu stiu daca sa mai am incredere sau nu. Da! Exista! Crede-ma! Chiar daca in timp dispare.

| madalinutza a răspuns:

Bineinteleshappy

| lily1970 a răspuns:

Exista! Ne-am vazut, ne-am placut;
timp de trei ani l-am testat, pe urma ne-am casatorit si de atunci au trecut 20 de ani frumosi, cu bune, cu rele si speram sa mai treaca multi.

| onyka88 a răspuns:

Daaa! cu siguranta! sa nu te indoiesti de asta.nici eu nu am crezut, dar acum sunt "dovada vie". si sincer, chiar nu credeam ca o sa mi se intample tocmai mie...pentru ca si eu ca si tine, ma indoiam de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca la prima vedere nu e nimic...mai treci odata rolling on the floor)

| cypy a răspuns:

Am trecut si eu prin asta. dar simteam ca doar imi place de acea fata de cum am vazut-o.pentru ca e greu in ziua de azi sa zici "te iubesc" straight face. E dur cand vezi ca nu se mai poate tine o relatie serioasa.inainte pe vremuri da.mai exista dragostea asta la prima vedere. te combinai cu unu, te si insurai cu acela. dar acum? sex-pa-sex-pa sad s`a dus totul.lumea e plina de curve si curvari straight face

| ana17 a răspuns:

DAlove struck... dar nu iti dai seama din prima:d... dupa cateva zile observi ca iti lipsestebig grin

| alexya_4361 a răspuns:

Eista desi nu credeam asta pana mi s-a intamplat s o intalnesc... e ceva special.

| iulia_5013 a răspuns:

Da, exista!