| Alice_6278 a întrebat:

Oare intr-adevar exista dragoste la prima vedere? (think)

Răspuns Câştigător
| rico1991 a răspuns:

DRagostea atractia fizica poate exista la priam vedere dar, DRAGOSTEA adevarata NU!

Pt acest lucru este nevoie d etimp sid e increderea ambilor parteneri dintr-o relatzie!

Mult succes acesta este parerea mea! happy

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Da, si la a doua, si la a treia... laughing

| devilll a răspuns:

Poate atractie

| inna a răspuns:

Atractie... dragostea vine in timp.

| RaluE a răspuns:

Nu, doar atractie. Dragostea apare in timp, nu pe loc.

Răspuns utilizator avertizat
| nikolikky a răspuns:

Nici chiar dragoste dragoste. dat totusi o atractie este le prima vedere

| Evaa a răspuns:

Nu, exista prima vedere si apoi dragoste, Exista insa euforia placerii de moment a unei persoane de sex opus, care unii o numesc "Dragoste la prima vedere" de obicei este placuta insa rareori devine cu adevarat ""Dragoste"" statornica. happy

| Vlad132 a răspuns:

Crede-ma ca dabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine da, s-a intamplat sa ma indragostesc la prima vedere si cu cat trecea timpul imi placea tot mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff...eu am patsit'o...si dureaza cam de doi ani si nu s-a schimbat nimic adica am acelasi sentiment pentru baiatul asta ca atunci cand l'am vazut pentru prima data:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sincera sa fiu cred ca exista dragoste la prima vedere.insa nu stiu cat de sigure sunt sentimentele asa d la inceput pentru nu stiu dc nu cerd ca poti iubii o pers fara sa o cunosti sau fara sa fi avut ceva in comun. mie nu mi s-a intamplat pana ak dar daca... u ai avut aceasta experienta ...inseamna ca esti norocoasa

| cristi 25 a răspuns:

Pai cam de multe ori e numai dragostela prima vedere, ma placi te plac e suficient, in rest pe timp se descopera adevarata iubire sau ...asa ca e mai gasita dragostea la prima vedere

| alisa_5292 a răspuns:

Da parerea mea este ca exista in tradevar dragoste la prima vedere findca eu m-am indragostit de citeva ori de la prima vedere deja, dar din pacate a durat cam putin timp.sad

| andrei_3360 a răspuns:

Da :d. Eu cel putin am patsit. o :d