| anonim_4396 a întrebat:

Exista pe aici vreo fata Careia sa i placa in mod special sexul oral?
astept mesaj pe privat...

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

1. Nu e vorba de a obliga. E de a fi open minded.
2. De a primi e ok, huh? Da' cand vine vorba sa oferi zici de respect si mai stiu eu ce. Nu-i cam incorect?
3. Esti frumoasa, da renunta naibii la ultra-machiat.

21 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Asta chiar e buna...no comment

| VadTot a răspuns (pentru catthshshshs):

Adica?>

| catthshshshs a răspuns (pentru VadTot):

Adica astfel de intrebari nu isi au locul pe siteul asta. E o intrebare cam deplasata, parerea mea. Fara suparare happy

| VadTot a răspuns (pentru catthshshshs):

Cati ani ai?

| Азбука a răspuns:

Si toate fetele care-ti vor citi postarea, iti vor raspunde [in privat, desigur!]: "Mie imi place!", "Eu ador asta!", "Eu!"... si tot asa...
Asa-i ca inainte de a intreba acest lucru, adormisei si chiar ai avut un vis erotic? laughing

| VadTot a răspuns (pentru Азбука):

Imi pare rau ca m-am grabit sa d au fundita dar pot sa ti d au mini fiunditza? apropo ce esti fata s au baiat? Sa stiu ce culoare sa fie funditalaughing)Roz?

| VadTot a răspuns:

Cred ca nu ai avut nici odata o relatie extrem nu stiu cum sa ti spun sa nu cumva sa te supar deci cred ca nu ai avut nici odata o relatie care sa fi durat mai mult de un an? ce zici ai avut s au doi ani s au trei s au patru? Crede ma intr o relatie de duarataaa le faci pe toate.laughing)

| youmail a răspuns:

Cred ca ai cele mai multe sanse pe www.anuntul.ro la rubrica de matrimoniale.

| VadTot a răspuns (pentru youmail):

Esti cumva fetita?
s au ai vrea sa devii? te pot ajuta cunosc un doctor buuun te poate face fetita in cinci minute...

| youmail a răspuns (pentru VadTot):

Nu, nu sunt fetita, si nici nu as vrea sa devin. Mult succes cu ceea ce cautiwinking

| VadTot a răspuns (pentru youmail):

Era o intrebare adresata fetelor nici decum baietilor ook?

| DarkTheory a răspuns (pentru VadTot):

Hai nu fi nervoshee hee
De vrei putem vorbi pe privat lasa-mi idul tau prin mesaj smug :*
:* :*

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Cam disperat, huh?!

| VadTot a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Scuza ma dar crezi cumva tie ti sa adresat aceasta intrebare?
S au te plictisesti si nu ai ce face? Deci cred ca ar trebui sa te duci sa faci nani s au sa te uiti la un desene animate? Ce zici un Cartoon ceva?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru VadTot):

Nah, inca nu au aparut episoadele din The Simpsons/Futurama, etc...
Si da, n-am ce face, doar ca disperarea unora ma uimeste :p

| VadTot a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Bai prostutule uite ti am dat fundita sa ti o pui in parlaughing)Pentru o simpla intrebare ce zici atitea>? Ce te uimeste o simpla intrebare? tu daca mai vedea cu un cutit in mina ce ai zice ca gata sunt criminal? s au sinucigas?laughing)

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru VadTot):

Mda, de parca am ce face cu funda ta...Eu sunt aici ca sa ma minunez de populatia tarii noastre, nu sa colectez premii virtuale... straight face

| VadTot a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Care sunt motivele care te face sa te minunezi de populatia tari tale?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru VadTot):

Tu esti unul dintre motive... Eh. da nu-mi mai bat capul, merg mai bine sa ma uit la desene. See'ya

| y7y7y7 a răspuns:

Salut,mie una imi placehappy ma simt bine cand vad ca pot face un barbat sa se simta bine prin chestia asta e interesant are rolul lui sexu oral, asa cum imi place sa primesc, la fel imi place sa si ofer nu sunt egoistahappytongue stii nu inteleg de ce nimeni nu recunoaste chestia asta... daca iti iubesti partenerul sau( partenera) si nu vrei sa intervina monotonia si sa fie doar sexul clasic atunci trebuie sa vii cu ceva nou si interesant.

Răspuns utilizator avertizat