| cruceLaGatDunhillLaBot a întrebat:

Exista prietenie intre femei si barbati? Eu sunt de parere ca nu, nu exista nimic mai mult decat relatie colegiala, relatie de familie, sau daca exista o prietenie platonica barbatul ori trebuie sa fie gay ori trebuie sa fie prieten din copilarie. Nu exista prietenie fara implicatii emotionale.

Voi ce aveti de spus.

Răspuns Câştigător
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Vino fata în fata sate vad dacă mai ești așa tare în gură de nu-ți scot toți dinți vezi tu.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista, fiindca mai devreme sau mai tarziu tot se va pune intrebarea despre sex.

| 1997onur a răspuns:

Frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peietenia presupune implicatii emotionale. Presupun ca ai vrut sa spui romantice. Si da, exista.

| user0010 a răspuns:

Asta consider și eu. Doar dacă se cunosc din tinerețe, la fel cum ai menționat și tu. O relație de prietenie/colegialitate trebuie bazată în primul rând pe încredere și sinceritate.

| user0010 a răspuns:

Iar acest lucru când are loc între un bărbat și o femeie acțiunea devine tot mai interesantă, dar de cele mai multe ori deprimantă, ambele categorii având de suferit.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Nu există prieteni într-o femeie și bărbat. Cine spune ca există prieteni într-o femeie și bărbat minte 2000%.iar cine spune că este bff cu un băiat sau Friendzone minte20000000% ei baga minciuna ca sunt bff și doar Friendzone ca să se poate culce cu ei iar cand sunt prinși încep sa mintă ca erau prieteni cu benefici și ca era o greșeală deja mise face scârbă și mai rău.

| cruceLaGatDunhillLaBot explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Femeile astea, firealea naiba de femei Onure, mai bine le luam la palme, ce naiba

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Nu am data niciodată într-o femeie și niciodată nu am sa facă așa ceva doar un nenorocit de om ar da într-o femeie.

Nu am treaba cu nicio fata și nici femeie eu stau departe de așa ceva în viață mea nu are ce cauta niciodată nicio femeie și nicio fata sa stea de parte de mine toate toată viața lor. Sunt mult mai bine singur.

| cruceLaGatDunhillLaBot explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Onure eu cred ca trebuie sa facem brigada Barbatilor Puternici de pe TPU, sa dam lovitura de stat si sa facem femeile sclave, ca prea si-au luat lumea in cap asa dintr-o data, le punem la caruta fireale drec

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Hai sictir că deja mă enervezi și nu vreau sa am nervi și azi vreau sa ma plimb cu bicicleta liniștit în oraș și să-mi iau ce-mi place mie sa mănâncă.

Nu am treaba cu nicio femeie și fată și nicio brigadă și niciun grup faceți ce vreți. Pe mine nu ma băgati în rahaturile voastre.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Nu mai o palmă dacă îți dau nu o să mai auzi o săptămână de zile o sa stai numai cu nurofen lângă tine și ceai.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Hai vino sate văd dacă tot asa tare în gură ești haide sunt în oraș dă-mi adresa și vin.

| Antimanele104 a răspuns:

Și dacă se cunosc din copilărie sau el e homosexual sau ea e lesbiană... asta înseamnă că nu mai sunt prieteni sau cum?
Tot prietenie se cheamă și când un bărbat și o femeie se știu de când erau mici sau au orientări sexuale diferite sau sunt buni colegi.
Nu înțeleg la ce noțiune de prietenie te referi tu de ai dat atâtea date.