| anonim_4396 a întrebat:

Poate exista prietenie intre barbati si femei?

Răspuns Câştigător
| MasterYoda a răspuns:

Nu, acest lucru e un paradox tongue

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.
Sincera si curata,nu.
La un moment dat,unul din ei, oricare, intr-un colt al mintii va avea ganduri erotice legate de celalalt.
Relatia va inceta sa fie o prietenie sincera.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cu siguranţă ^^.

| DEBrown a răspuns:

Cum spune si andrey, doar fetele au zis ca da. Bineinteles ca nu se poate asa ceva (o exceptie ar fi ca baiatul acela sa fie gay)!

| morningstar a răspuns:

Vrei sa spui daca pot exista relatii doar de amicitie si nu de dragoste intre barbati si femei? Bineinteles ca exista. De exemplu, la scoala, intre colegii exista relatii doar de prietenie dar nu si de dragoste. Apropierea dintre un barbat si o femeie poate fi si sub aspectul colegialitatii.

| alafaranume a răspuns:

Clar...in caz de nu stiai in general fetele se ataseaza foarte mult de barbati chiar si ca amici, stiu o gramada de fete care mi-au spus ca ele se inteleg mai bine cu baietii, si fete serioase nu curve

| andrey910 a răspuns:

Mda, numai fete au spus ca da. Daca exista o relatie de amicitie inseamna ca ori baiatul ori fata vrea mai mult in secret. Si cum s-a mai spus, nici un baiat nu vrea sa intre in zona asta.

| anonim_4396 explică (pentru andrey910):

Mi-ai furat cuvintele...big grin
Esti singurul de pe aici care a spus adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea doar daca respectivii sunt rude.
Din cate am observat eu intr'o relatie cu o persoana de sex opus se gaseste unu mai destept la un moment dat sa vrea mai mult ca nea, prea ne intelegem bine si de ce sa nu fim cateva luni impreuna si dupa sa se duca drecu tot ce a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate exista dar in acelasi timp exista si atractie sexuala pe macar unul din cei doi si-o reprima.

| Cσcσ a răspuns:

Bineinteles cine a spus ca nu poate exista?!

| RetardedRacoons a răspuns:

Normal ca da, daca poti tine un caine pe langa tine de ce n-ai putea tine si o femeie happy

| jupiterestru a răspuns:

Ca si concubinaju dintre cur si ****

| forever4u a răspuns:

Dap:p

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Da atata timp cat exista iubire si respect totul este posibil! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| DeeaLuvU a răspuns:

Da. Eu de ex cunosc un baiat de la gradinita si de atunci suntem nedespartiti. Ai nostri sunt prieteni am fost la mare.Am fost la gradinita cu el, la scoala cu el si acum la liceu happy si speram sa tina prietenia happy

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

Interesant ca doar tipe au raspuns la asta, nu poate exista doar prietenie, amicitie in cel mai bun caz. Restul se numeste FRIENDZONE, unde majoritatea barbatiilor nu vor sa intre in viata lor.