| smile_3316 a întrebat:

Exista prietenie intre un baiat si o fata?

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Chiar daca exista un risc pentru ceva mai mult se poate ramane la stadiul de prietenie. Prieteniile baiat- fata sunt cele mai frumoase.

| Hombre a răspuns:

Cel mai mut exista atractie, prietenia fiind foarte relativa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Totul este posibil.

| ÅñdRa a răspuns:

Da.
De ce nu.

Eu am o gramada de prieteni baietilove strucksi cu unii ma inteleg minunat:X

| Ana_6509 a răspuns:

Aici gasesti si raspunsul meu:
http://www.TPU.ro/......un-barbat/

Nu exista, fi atent si la alte intrebari din aceasta sectiune si vei vedea cati spun ca s-au indragostit de cel, cea mai bun/a prietena(asta ca o dovada in plus ca nu exista).

| SufletDeCopil a răspuns:

Dap love struck de ce nu? >big grin
Bye-Bye!kiss

| mihaa a răspuns:

Nu poate exista o relatie de prietenie( ma refer la o prietenie, amicitie mai serioasa)deoarece, la un moment dat unul dintre ei va ceda

| alinuta113 a răspuns:

Exista! eu personal sunt o fata care am un astfel de prieten! Si sa stiti ca niciodata nu a fost sa ma indragostesc de el sau el de mine! Pentru ca imi este ca un frate! El are iubita lui si eu am iubitul meu! Dar oricum suntem prieteni adevarati!

| arrriadna a răspuns:

Da. Si inca intre cele mai durabile si trainice!

Răspuns utilizator avertizat
| Sniper a răspuns:

Si normal.
De aici avanseaza totulwinking.

| Яùxsi a răspuns:

Da, exista. love struck

| Lucky_9459 a răspuns:

Normal
sa stii si tu prietenii mai loiale se creeaza intre baieti si fete decat intre baieti si baieti sau fete si fete big grin

| oky a răspuns:

Da normal.

| Aries90 a răspuns:

Da; majoritatea prietenilor mei sunt baieti.big grin

| maiamichel a răspuns:

Da! daca stabiliti cu adevarat ce implica aceasta prietenie!

| sabela a răspuns:

Eu cred ca da, atata timp cat nu intervine Cupidon.happy

| dolyan a răspuns:

NORMAL! Sunt unele dintre cele mai frumoase! Iti spun din propria experienta, este minunat ca o fata sa aiba incredere deplina in tine, sa fii prietenul ei cel mai bun. O fata nu isi tradeaza niciodata amicul(mie nu mi s-a intamplat, si nici nu am auzit de asa ceva), prieteniile intre persoane de sex opus, sunt de obicei cele mai trainice(nu va certati pe iubiti sau iubite, nu sunteti gelosi pe frumusetea si corpul persoanei respective). Eu unul am "patit-o pe propria piele", accepti mai usor defectele, si mai ales calitatile amicului de sex opus! O singura, problema: Daca confunzi lucrurile, daca te indragostesti...ai pus-o, pentru ca de cele mai multe ori se intampla sa ti se spuna:ESTI PRIETENUL MEU CEL MAI BUN, NU VREAU SA TE PIERD, AM STRICA PRIETENIA ASTA SPECIALA! In momente din astea, iti pare rau ca sunteti atat de buni prieteni. Eu am patit-o, invit si alte pers care vor citi aceste randuri, sa aprobe, sau sa dezaprobe cele zise. CONCLUZIE: SE MERITA SA AI UN PRIETEN "DE SUFLET" DE SEX OPUS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine'nteles ca exista prietenie, chiar daca iti este iubita, sotie, amanta, totul pleca de la primul pas, prietenie, dupa care se poate dezvolta aceasta prietenie, sau se poate deteriora, depinde pe urma si de alti factori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea care zic ca exista sunt copii, adolescenti. dar nu exista decat in conditiile in care baiatul e prea urat sau fata e si ea vreo uratenie ori sunt implicati deja intr-o relatie. prietenia durabila intre un baiat si o fata va duce mai mult ca sigur atunci cand vor deveni barbat si femeie la o romanta, sau cel putin la o incercare de a avea una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal. straight face

Pentru ca intre un baiat si o fata nu exista competitie.
Si sunt n motive pentru care un baiat si o fata pot avea o prietenie adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal :X