| Kra4uNitZza a întrebat:

Exista prietenie intr-o fata si un baiat?

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Nu poate fi doar o prietenie intre ei. sa-ti dau exemple. ea il place pe el, dar el nu o place pe ea=> fata e dezamagita si nu mai vorbeste cu el prea mult=> adio prietenie. baiatului ii place fata, dar fata nu l place pe el=> poate place pe altul=> baiatul se satura sa-i dea semne k o place => adio prietenie. el n-o place pe ea, ea nu-l place pe el=> fiecare sta cu gasca lui => adio prietenie. ea il place pe el, el o place pe ea=> au o relatie=> nu sunt doar prieteni. e convingator?

| nimicaici a răspuns (pentru AncutzaDragutza97):

La chestia cu|" ea=> fat ma bucur ca pot vorbi.

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, exista. Nu stiu cum stau lucrurile in general, dar pot sa iti spun din propria experienta, cel putin. Si in cazul meu, lucrurile nu au depasit niciodata stadiul de pura prietenie, si nimic mai mult, chiar daca ne cunoastem de multi ani happy. Deci exista, desi probabil ca mai rar rezista, zic eu.

| Smerix a răspuns:

Exista amicitie,prietenie, iubire, la sf.se insealaa(nu toti), se terminaa`cu bataie, comăă...

| Sweet111 a răspuns:

Pai multi spun ca nu exista, tot timpul unul dintre ei se indragosteste! sunt de acord cu asta, dar exista si ffff putine cazuri cind exista, chiar am eu un prieten suntem buni prieteni de mici, si el se intilneste si eu la fel, multe ori vb ne intelegem de minune ii mai dau sfaturi sau il ajut si eu cu ce pot la fel si el pe mine.
Deci mai concret ti-as putea raspunde la intrebare prin... 98%-nu si 2%-da!

| Andreea19Alina a răspuns:

Eu am fost prietena cu doi baieti,pot sa spun ca ma intelegeam super cu ei,ne distram bine,radeam,ne amuzam unii pe seama altora dar ceilalti colegi,si cei din jur vedeau prietenia noastra ca pe o relatie,ceea ce eu nu vroiam deoarece tineam mult la prietenii mei, si acum imi e dor de ei, dar nu simteam nimic mai mult decat simpatie sau ceva de genu.Si DA EXISTA PRIETENIE INTRE O FATA SI UN BAIAT dar pana la urma ajunge sa fie distrusa de cei din jur...din pacate...

| alledawn a răspuns:

Da, poate exista. laughing

| bogdan8907 a răspuns:

Da, pentru ca fata si baiatul sunt facuti de dumnezeu pentru a fin prieteni apoi iubiti, si poate sot si sotie

| little4angel a răspuns:

Sigur ca da, e rara dar EXISTA!

| Alexaaa1 a răspuns:

Da. mai rar...dar sunt si cazuri de prietenie.dar nu stiu cum sa.ti explic. tot a fost sau va fi la un moment dat o relatie intre ei happy.smug.

| spirt1 a răspuns:

Nu,sunt dusmani de moarte.