| Girlalright18 a întrebat:

Exista risc de sarcina la un contact sexual cu o zi înaintea menstruației? Sexul a fost protejat însă, prin masturbare, se putea ca partenerul să fi avut lichid pe deget

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista.
Ovulatia si perioada fertila se produc in mijlocul perioadei dintre 2 cicluri menstruale. Deci nici o sansa sa se produca inaintea menstrautaie si nici cu sperma de pe degete.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu exista risc de sarcina.

Răspuns utilizator avertizat
| Design2021 a răspuns:

Daca sexul a fost protejat Nu poti ramane insarcinata.

Daca partenerul a avut spermatozoizi pe deget dupa care a bagat degetul in tine Nu poti ramane insarcinata.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns:

Este imposibil sa fi însărcinată în această situație.Multă sănătate.