| AngelTears a întrebat:

Exista tratament de marirea penisului cu plante?

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Cu plante... nu stiu, dar toate prostiile alea de medicamente mai mult maresc fluxul de sange / presiunea arteriala, tu trebuie doar sa ajuti facand exercitii.
Ok, eu stiu cateva elemente care te-ar ajuta.
Primul ar fi chiar vointa,
apoi gandirea, daca tu te gandesti ca o ai mica nu te ajuta deloc, nici nu stiu ce inseamna la toti oamenii. "mare"

Conditia fizica, also, incearca sa forjezi bicicleta macar vreo jumate de ora pe zi, si sa porti un ghiozdan cu un snack ceva si o bicicleta, e foarte folositor, dar nu lua energizante sau stimulante, alte porcarii.
E un medicament bun, care stimuleaza "cresterea" in general, si dezvoltarea corecta a aparatului genital F si B. Se numeste spirulina, ia-ti un flacon de spirulina cu concentratia de 1000 mg si ia cate 2 pe zi inainte de masa de pranz si de seara (OBLIGATORIU, chiar daca mananci 2 -3 mere).

Cam atat big grin cu remediile.
Mai exista si 2 -3 exercitii
Unul stiu sigur ca se numeste "jelquing exercise" cauta-l pe net, e vorba despre fortarea sangelui in penis prin strangerea severa la baza si continuarea spre varf pana doare. Faci asta vreo 2-3 luni 2 minute pe zi si se vede diferenta, atentie, nu exagera, ok?

A 2-a metoda este sa iti tii penisul in sus cand iti iei o pereche de chiloti pe tine, pozitia favorizeaza cresterea.

A 3-a ar fi, in momentul cand esti la WC si faci treaba mica sa opresti jetul de vreo 5-6-7 ori / de cate poti, dar fara sa o strangi in mana. Oprind jetul vei favoriza dezvoltarea unui muschi. Nu stiu sigur cum se numeste, dar ajuta la pastrarea erectiei, o erectie mai ferma, si e o metoda anti ejacularea procee happy

Sper ca te-am ajutat ^^...
PS : nu stiu sigur daca unele din ele sunt mituri sau adevaruri, dar pe mine unul m-au ajutat

9 răspunsuri:
Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti multe tehnici naturale aici: http://tehnici-potenta.uv.ro

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| danyboy02 a răspuns:

Exista cateva plante care te pot ajuta incearca aici http://mareste-penisul.info/? p=345

| george091 a răspuns:

Incearca cu NaturalXL. Eu le-a, m luat de pe www.naturalxl.ro