| happykat a întrebat:

Exista vreau baiat dragut care sa nu fumeze si sa nu se drogheze?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pot sa iti fac cunostinta cu cel mai bun prieten al meuwinking

18 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

DA! Eu cunosc chiar multi.hee hee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Dap.

| buldog a răspuns:

EUlaughing
Ai dreptate! Multi baieti care par ok la prima vedere, se drogheaza, bea, fumeaza etc. Da' nu totiwinking

| alexandru04 a răspuns:

Dragutz.depinde ce consideri tu in acest"cuvant"=dragut. poti fi dragut ca aspect dar nu si in alt fel.gaseste-ti un baiat dragut nu pe netwinkingci in afara Internetuluihappy succes

| calin_8208 a răspuns:

De unde estilaughing? nu fumez, nu ma droghez, nu beau; un singur defect am : MINT!
Si acum serios vorbind eu nu fumez si nici nu ma droghez si la fel sunt si prietenii mei. Cand iesim in oras mai bem cate o bere da aia ii nevinovatatongue asa ca raspunsul la intrebarea ta este "DA". pupwinking

| funnygirl a răspuns:

Daaaaa sunt foarte multi daca sti unde s cautiwinking

| vampirika a răspuns:

Sincer eu nu am vazut pana acum baieti dragutsi care sa nu fumeze, sau sa se drogheze, sau sa beaoh go on

| SlobodLaGura a răspuns:

Io eu! eu nu fumez, eu nu beau, eu nu vorbesc urat...

| georggyy a răspuns:

Daaaaaa normalhappy
Am intalnit o gramada de baieti darguti, cu care sunt prietena foarte buna si nu sunt genul cu drogurile di fumatulhappy!

| Heytu a răspuns:

Normal.

| alecs871 a răspuns:

Eu-eu, eu nu fumez si nu ma drogez big grin, dar nu cred ca mi se potriveste prima parte a intrebarihee hee

| Bishop a răspuns:

Da. Tu crezi ca toti baietii "draguti" se drogheaza si fumeaza?

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Pentru mine exista unul; x Pe care. l adOr day dreaming

| aly_4607 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa exista si nu unul mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu

| ȘtefanLamas a răspuns:

Nenumaratitongue

| ana17 a răspuns:

Nu am vazut asa cevastraight face