| Ilincamatei83881 a întrebat:

Există vreun băiat care să nu fie golan, să nu fumeze, bea, drogheze etc?
Dacă da, spune-mi unde te găsesc laughing

25 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aici sunt

| Kanpeki a răspuns:

Right here.
Hit my DMs.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La mănăstire-ntr-un picior.

| Frank51 a răspuns:

Există, evident, dar au alte probleme, sunt timizi, naivi, antisociali, nu există o persoană perfectă, defectele se văd abia după câteva luni de relație, atunci este și momentul să renunți la ea, decât să speri că va fi bine, căci nu există nicio șansă să fie mai bine.

| johnnny123 a răspuns:

Cred ca ai nevoie disperata sa-ti mai schimbi cercul de cunostinte...

| Ilincamatei83881 explică (pentru johnnny123):

Zici?

| johnnny123 a răspuns (pentru Ilincamatei83881):

Daca esti inconjurata numai de golani drogati si alcoolici, tu nu zici?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ce standarde joase ai si tu.

Răspuns utilizator avertizat
| BuLaNNNeL a răspuns:

La bibliotecă laughing)

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fie că este băiat,fie că este fată,fiecare din noi e UNIC.
Tu ca să întâlnești acel băiat care să nu fie golan,să nu fumeze,să nu bea,să nu se drogheze,să îți fie fidel,trebuie întâi tu să fi la fel ca cel pe care ți-l dorești. Dacă tu personal nu te respecți, nu ești demnă, dacă te lași folosită de băieți nu ai să cunoști acel băiat care să te iubească cu adevărat. Dacă dorești să ai parte de fericire nu te lăsa dată pe spate decât de felul cum gândește, de felul cum te tratează, felul cum se comportă cu tine și cei din jur.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Există asemenea băieți și sunt mai reali decât "virusul". Schimbă categoria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt! Chiar ma întreb de multe ori de ce se tripeaza unii deși nu au motive reale.
Nu ai ales bine categoria happy

| timidu89 a răspuns:

Dar tu fumezi, bei? Aici sunt! Pusca si cureaua lata tongue

| Mopmop a răspuns:

"Spune-mi ce prieteni ai ca sa-ti spun cine esti "
O vorba din batrani...

Răspuns utilizator avertizat
| Sawarekh a răspuns:

Glumesti? sunt o gramada.
Eu nu fumez, nu beau, iubesc sportul si sunt timid.
Ca mine mai sunt multi.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Nu ai zis nimic de chipeș, EU!

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

I meet all the criteria above. Insa, depinde cati ani ai si ce fel de persoana esti. Daca doresti sa ne cunoastem si nu ai peste 22 de ani dm mewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Gabryel85 a răspuns:

Sigur că mai sunt.

| Ushtria a răspuns:

Cavalerii si baietii draguti sunt niste sclavi rolling on the floor

| jorjache a răspuns:

Da
Dacă tu ai dat doar peste alcoolici, tabagisti sau drogați, crezi ca toți sunt la fel?
Nu generaliza