| anonim_4396 a întrebat:

M-am decis sa imi dedic viata religiei si banilor straight face totul pentru ca nu cred ca exista cineva si pentru mine care sa ma iubeasca si sa il iubesc, fara sa fumeze, sa se drogheze, sa fie gay, sa faca parte din grupuri in care eu nu pot intra si cu care sa pot vorbi. ce e cu lumea asta stricata? dc nu poate sa existe cineva care sa fie asa cum vreau eu... sau macar sa nu faca lucrurile de mai sus :-

10 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Esti ciudata... te deranjeaza asta tare daca fumeaza?(exclud drogurile)... si da. in toata lumea asta va fi cineva care sa fie perfect pentru tine.Cineva care sa te iubeasca cu adevarat, cineva care sa isi dedice intreaga viata tie! O sa iti dai seama de abia atunci cand vezi ca se tine foarte mult timp dupa tine, ca intr-adevar vrea sa fie ceva frumos happy

| katy a răspuns:

Exista si cum vrei tu. esti tanara nu dispera ai tot timpul din lume sa gasesti un baiat asa cum ti-l doresti

| R_8074 a răspuns:

Tu ii critici pe toti, dar te-ai gandit vreodata care e parerea celorlalti despre tine?

| AdinaCrissa a răspuns:

La mine de exemplu a venit pe neasteptate...eram in parc sia intrat in vorba cu mine si avem un an de cand suntem impreuna. bafta:X

| Dudăăăă a răspuns:

Nu astepta! Cauta si tu.Adica iesi prin cluburi, pleaca in excursii, Etc.
Nu trebuie sa il astepti sa cada din cer sa stii!
Asa n`o sa vina niciodata.
Succes!:*:*:**:*:*:*:*:*Fundita?puppy dog eyes

| eulliric a răspuns:

Hei! iti spun eu ca exista si persoana care ti o doresti, chiar mai multe de una! ideea e ca sunt intr-adevar greu de gasit.noi barbatii suntem si influentati de anturaj mult mai mult decat sunteti voi,ne exprimam si sentimentele mult mai greu decat voi, suntem si mai orgoliosi,si uite de unde iese descrierea noastra facuta de tine; iti pot spune sigur,perfectiune nu exista si nici nu va exista,exista unul "perfect" pentru tine atata timp cat crezi ca el intr-adevar e. crede, simte, iubeste! si sa iti dau un pont bun, cred ca messengerul e facut pentru baieti ca ne exprimam mult mai deschis acolo cand e vorba de corason decat face 2 face ^_^. succes, mult succes! }{

| mihay88 a răspuns:

E mult de explicat aici... uite da add la id meu si iti explic eu mai multe in legatura cu asta. stiu cum este am avut si eu la un moment dat momente in care gandeam asemanator ca u. stiintzafan88 este id-ul meu :*

| Joana96 a răspuns:

Nici tu nu esti perfecta, deci nici ei nu pot fi perfecti. Daca se indragostesc numai "idioti si fraieri " de tine asta e, dar nu ii mai judeca pentru ca in felul lor sunt draguti si amabili, iar tu daca te vei indragostii de un baiat mai dragut ca tine nu cred ca ti-ar pica bine sa spuna si el asta despre tine happy. Respecta ca sa fi respectata! Si poate nici tu nu esti asa mirifica pre cum te crezi si te dai, asa ca asteapta ca o sa vina si randu` tau!
Succes!:*

| Angiiiiiii a răspuns:

Religie si bani laughing) sti ce se zice despre bani nu?

| cattalynn a răspuns:

Lasa-mi id tau tongue