| anonim_4396 a întrebat:

Fak un sondaj:
cum?, unde? si la cati ani v-ati pierdut virginitatea?
ati facut-o pentru ca ati vrut? sau pentru ca ati vrut neaparat sa nu mai fiti virgine /virgini? cu persoana iubita? sau cu oricine? v-ati inselat vreodata iubitu/iubita cu altu? daca aveti povesti frumoase de dragoste, puteti sa mi le spuneti cel mai frumos va primi funda +voturi ceilalti ...mersi frumos pooopkiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Povestea mea
http://www.tpu.ro/......de-18-ani/

fascinant nu?

9 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai eu ma pierdut virginitatea azihee hee(27.06.2011love struck), la mine acasa in patul meu imens cu baiatul pe care`l iubesc. Da, pot zice ca am facut`o pentru ca am vrut desi a fost mai mult o chestie spontana(nu am asteptam sa se ajunga la asta cand l`am invitat pe la mine, singura acasa fiindhee hee). Nu tineam neaparat sa pierd virginitatea, dar oricum nu regret nimic pentru ca era vorba de prima mea iubire.
Povestea mea de dragoste cu EL(tipu` cu care am facut`o):
ne-am cunoscut pe 26 Iunie 2010, in discoteca. ne-am placut de la inceput desi e mai mare ca mine cu 10 ani(el 26, eu 16big grin). A fost primul baiat cu care m`am sarutat, prima mea iubirelove struck. ne-am despartit la 3 saptamani pentru ca nu erau ai mei de acord. Am suferit mult dupa el, nu mai conteaza asta acum pentru ca sunt cea mai fericita big grin. Si ca incheiere, am 16ani :*

| Kettolix a răspuns (pentru FataCuOchiiCaprui):

Mi se pare chiar oribil fara suparare. Asta a fost acum 4 ani, dar am o intrebare in caz ca o vei vedeaȘ Nuregreti acum? Si nu a intrat tipu la inchisoare?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

@Leon asa este dar din moment ce el este prima mea iubire nu regret absolut nimic big grin

| Leon a răspuns:

@fatacuochiicaprui poti sa ii transmiti lu prietenutu ca e un mare sclav, eu am tot 26 de ani si n-a face sex cu o minora nici daca ar fi sora lu jennifer lopez cu atat mai mult virgina... La 16 18 20 ani gandeam si eu ca tine, eram liber sa fac ce vreau si oricand, sexul mi se parea normal, dar nu poti sa-mi spui ca unu de 26 de ani incepe experienta sexuala a unei adolescente. Mi s-ar parea mult mai logic sa fi facut pasul asta cu unu apropiat de varsta ta nu crezi?

| BillyX a răspuns:

Cum? direct; unde? acasa; varsta? 14 ani

| ionyionelutza a răspuns:

Nu am facut-o dar cand o sa o fac o sa o fac cu baiatu care o sa il iubesc si vreau sa o fac pentru ca asa vreau eu nu ca sa imi pierd neaparat virginitatea desi in momentu de fata iubesc un baiat dar inca e prea devreme adica eu am incredere in el stiu ca ma iubeste si chiar nu am nici o idee unde o sa fie dar nu va fi ceva premeditat.
Si acum povestea mea cu G(baiatul pe care il iubesc) neam cunoscut la bae si neam placut din prima dar eu iubeam p altcineva dp cateva zile m-am hotarat sa ii zc pentru ca el deja tinea enorm la mine si nu vroiam sa il fac sa sufere mai mult dar A(prietena mea ce mai buna )vroia sa se combi cu el, eu nu ma zis nimic.Ea sa combi in seara aia cu el dar dupa ce el a plecat ea mi-a zis ca is cea mai proasta fata ca el ma iubeste ca a si plams pentru mine. apoi au urmat telefoane dp telefoane de la pr lui si imi ziceau acelasi lucru.toate au fost bune si frum cateva luni dar la un moment dat am vazut va A a incepu sa il insele(precizez ca incepusem sa ma intelg super bine cu el.)ma simteam nasol dar am tacut totul a fost bine pana cand el a aflat si sa sup mai tare p mine decat pe ea dar a iertato pentru a putea fi aproape de mine. apoi de revelion ne-am intalnit cu ei 2 si inca cativa pr la mine dp ce A a plecat G tot ma lua in brate simtea nevoia sa ma simta aproape dp o saptamana i-a dat de inteles ei ca vrea sa se desp. apoi pana la pasti cand m-am hotarat sa il caut eu pentru ca deja imi lipsea nu suportam sa mai stau fara sa vb cu el A cand a aflat a vrut sa se impace cu el si imi zicea ca il iubeste dar ca tot o sa il insele, dar intr-o zi vb cu el p mess si i-am zis ca regret ca neam desp iar el mi-a zis tot ce simte pentru mine :X apoi ioiam zis ca nu vreau sa ma cert cu A ca e cea mai buna pr a mea si a zis sa nu ii zcm nimic si daca afla sa dau vina p el dar nu am facut asa i-am zis si pana la urma ea a inteles.cum suntem imp nu avem mult timp dar e bine si m-am gandit.as vrea sa imi incep viata sexuala cu el(nu mi-a cerut asta)dar totusi cred ca e prea devreme mai astept un pic:X:X:X cam asta este tot.(eu am 16 iar el 18). funda?big grin(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fascinant nu? e a 2-a fundă care o primesc cu povestea mea...

| Kitzzza a răspuns:

FataCuOchiiCaprui : si la moment nu mai esti impreuna cu el? :O

Eu la fel mi-am pierdut virginitatea la 16 ani cu prietenul meu cu 10 ani mai mare,in cazul meu doar tata nu-mi permite sa fiu cu el,zice ca e mult prea mare pentru mine,cind aude ceva de el incepe a tipa la mine atit de tare,incit incepe sa-mi curga lacrimi fara sa vreau,aveam in plan sa fac eu ceva pentru a ne desparti,insa de cite ori incercam sa fac asta nu puteam duce la capat,e primul, e unicul din viata mea si pentru mine e foarte special, dar indiferent de ce spune tata nu putem sa renuntam unul la celalaltsi, pur si simplu nu-mi imaginez cum sa ma despart de dragostea mea doar ca vrea tata si cum pot sa incep eu sa a relatii sexuale cu altul, suntem de 2 ani impreuna, avem o relatie cam ascunsa de vazul lumii_sa zic asa).Fac tot posibilul ca tata sa nu afle.In rest ne iubim si sper sa ramine mereu impreuna, il iubesc enorm♥si la fel si el pe mine♥

| cryssa22 a răspuns:

Eu am facut-o la 16 ani, aveam un iubit mai mare decat mine dar nu am faqto cu el ci cu un amic de al fratelui meu de varsta mea, a trebuit sa dormim la un chef impreuna si nu stiu ce s-a intamplat dar dintr.o data am inceput s.o facem nu acum avut nici o durere si nu mi.a curs sange