| Morlomic16 a întrebat:

Faza este în felul următor, știu că unele persoane și-ar dori să aibă această capacitate dar de ce efectiv când mă sărut cu o fată, o iau în brațe
etc. gigel se trezește tot timpul, **** mă face să mă simt prost, se poate rezolva cumva?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

E ceva normal, tuturor bărbaților care nu au disfuncții erectile li se întâmplă. De ce să te simți prost? Ar trebui să te simți bine că de-aia se scoală.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, chirurgical: îl tai și gata.winking

| Burzea a răspuns:

Când vine momentu sa i umbli la pasarica și nu se va scula, abia atunci sa te simți prost

| Madaq a răspuns:

Sa o faci mai des, poate te obisnuiesti si o sa ii trebuiasca ceva mai mult dupa sa se trezeasca. Dar daca te atrage fata foarte mult, nu prea ai ce face.