| asasinkrid a întrebat:

as dori sa ma ajutati si pe mine cu niste exercitii pentru masa musculara pentru ca nu am deloc 0%.M-ar interesa mai mult la brate si abdomen, deoarece nu am posibilitatea nici financiara nici timpul necesar pentru sala.uni baieti mi-au zis sa fac flotari pana la epuizare dar nu pot sa fac mai mult de 2..nu stiu de ce sau cum.Am incercat prima data cu niste peturi de 5L sa le ridic dar sunt incomode si nici nu prea stiu tehnica calumea.Cum ar trebuie sa incep? precizez ca am 14 ani 1, 72m 60kg si sunt slab adica. Faza cu timpu pentru sala e in felul urmator eu stau intr-o localitate mai indepartata de oras si fac cam 40-50 mine cu transportul comun.Dau funda

4 răspunsuri:
| cristinela4 a răspuns:

Flotări, ridicarea greutaților, alergat, ridicarea trunchiului! Simplu, gratis și efectiv!

| Vladut650 a răspuns:

Cine zice ca poti face masa musculara acasa e un pampalau. Masa musculara nu ai cum sa o faci acasa, iti garantez eu.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Mananc mult si sanatos
Stii engleza?