| RAY a întrebat:

Felelor voi stiti cand sunteti la oulatie?
desi ovulatia e ascunsa la om, dar cat de cat va dati seama de acest lucru? si in acele zile ce baieti preferati? comportamentul vostru se schimba?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eliberarea ovulului ajuns la maturitate din foliculul ovarian se produce pe nesimtite si din acest motiv 99, 99% dintre femei NU sunt ''anuntate'' de catre organismul lor ca s-a produs ovulatia. In consecinta femeile NU au cum sa stie daca urmeaza, sunt la ovulatie, sau daca procesul ovulatiei s-a produs deja. Probabil ca vizionand urmatorul film educational vei intelege cum se produce acest proces extraordinar : http://www.suntmamica.ro/preconceptie/cum-arata-in-realitate-un-ovul-6029

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Mai mult ma intereseaza preferintele lor sexuale la ovulatie si menstruatie

| sofisis a răspuns:

Ovulatia NU se simte. Nu exista discrepante ale gusturilor in functie de zilele lunii, de ovulatie sau de menstruatie. Nu imi plac in zilele normale tipii timizi si boemi, la menstruatie bikerii tatuati iar la ovulatie betivii obsedati de pacanele. Gusturile in materie de barbati raman mereu aceleasi.
Se schimba DOAR predispozitia catre sex. Cheful. Atat. Mie nu mi se schimba comportamentul decat atunci cand sunt pe stop. Am mai multa energie. In rest...nimic.

| RAY explică (pentru sofisis):

Dar de iubit te simti atrasa sexual mereu?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

DA. Logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu, din cate am auzit atunci multe au one night stand, cu baieti mai masculini. Imi place sa stiu deoarece am trasaturi mai masculine laughing

| ShamelessQboy a răspuns:

Sunt tare curios cum o fi OULATIA aia,, lol!