| Bobo_SEE_LEE_MEE_1985 a întrebat:

Femeia e c**va sau barbatul e c**var?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde de specimen, nu de sexul lui!
Fie femeie, fie barbat, daca "vede" tentatii peste tot, n-o sa se poata abtine!

| soul2soull a răspuns:

Amundoi sunt egali

Asa spunem noi si asa cica zice si biblia nu mi-e rusine cu nici unu din ei big grin

| Sara2 a răspuns:

Se spune ca femeia e curva, dar din pacate barbatii sunt muuuuuuult mai curvari, o femeie normala are 2-3 parteneri inter-o viata, un barbat normal are 50 partenere intr-o viata, sau toate care il accepta, deci care e curva? femeia sau barbatul?

| Aduutza1993 a răspuns:

Noi femeile dam vina pe barbati ca ne inseala, dar de fapt acestia tot cu o femeie ne inseala.

| ROB3RT89 a răspuns:

Si femeia si barbatu, dar femeia e de 10x mai parsiva decat un barbat!

| Rebecca009 a răspuns:

Femeia e c..va si barbatul e client

| ananyyo a răspuns:

Ambele laughing

| SometimesSomehow a răspuns:

Sunt femeie, dar trebuie sa recunosc ca barbatii se pot controla foarte bine, insa sunte femei care nu au nimic de oferit in afara de sex! Deci... ele atrag, barbatii profita happy