| anonim_4396 a întrebat:

Femeile care fumeaza sunt mai predispuse la aventuri?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio legatura sau o catusi de mica interdependenta intre cele 2 aspecte amintite si propuse spre a fi analizate si dezbature.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mie dacă-i pute gura, nu mă aventurez cu ea.

| Sofer a răspuns:

Depinde de femeie. Mai mult predispusa la boli.

| Donsavas a răspuns:

E mai predispusă la impulsivitate sexuală, intr adevar.

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu are treabawinking
Cert e ca are bani laughing daca isi permite sa fumeze constantwinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Cand le vad cu tigarea aia si cu ochii mijiti ma gandesc la porcarii

| Endoryus a răspuns:

Ce treaba are una cu alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai predispuse la cancer de gat, plamani. Predispuse la diabet. Si multe alte boli posibile. Nu afecteaza "inclinatia" spre aventuri. Drept ca unele aventuriere pe care le cunosc fumeaza destul de mult dar nu cred ca are legatura cu fumul pe care il bagi in tine.

| Alexandrionelu a răspuns:

Am citit un studiu, care zicea ca da, deși nu există o legătură directa, dar fumatul este un risc, la fel ca și aventurile, asa ca o persoana care își asuma un risc are șanse mai mari sa își asume și altul.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu doar la boli

| saresipiper a răspuns:

Sunt mai gunoiere...ce e feminin in a fuma?

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu are nici o legătură una cu alta. Eu fumez. Adevărul e ca nu se compara nimic cu țigara de după sex?