| R100 a întrebat:

Barbatilor care fumeaza le plac femeile care fumeaza sau care nu fumeaza? Care e parerea voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatilor le plac pur si simplu: * FEMEILE*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking

| 1aprilie a răspuns:

Le plac femeile care fumează.

| Roxana06 a răspuns:

Daca te place cineva te place asa cum esti nu pentru ca fumezi sa nu!

| R100 explică (pentru Roxana06):

Da stiu asta happy. Eu ziceam de barbatii din ziua de astazi...ce prefera. Nu de persoana mea.

| xXDody14 a răspuns:

MDA....barbati de azi cam asa fac le place ce fac ei si daca te impotrivesti itispun Te pup Pa Pa P.S Da le plac femeile care fumeaza

| Mihai_Mircea_1999 a răspuns:

laughing cine ti-a zis? thoamne nu exista asa ceva daca te placi cu cineva nu conteaza daca fumezi sau nu